1.232 gösterim
5,15 viral puan

Network Marketing Sektörünün Gelecekte Kendi İşinin Sahibi Modeli Olmasının 5 Nedeni

Network Marketing yeni bir kavram. İnsanların şimdilerde korkarak ya da önyargıyla yaklaştıkları bir sektör olsa da, geleceğin en önemli iş kaynaklarından biri olacak gibi duruyor.
SelfServis 17.12.2018 saat 12:20
 1. ·

 2. ·Düşük Risk

  Kendi işinize network marketing dışında yatırım yaparken yüksek bir sermayenizin olması gerekiyor. Network marketing sektöründe finansal limitler sizi engellemiyor. Bu sektörde bir birey olmak için “her şeyimizi satalım girelim” anlayışına gerek kalmıyor.
 3. ·Zaman Esnekliği

  Network marketing sektörüne girdiğinizde otomatik olarak kendi işinizin sahibi olursunuz. Kendi işinize ne kadar zaman ayıracağınız da tamamen sizin kararınıza göre olur. Örneğin yerinizle eviniz arasında yol çok zamanınızı alıyorsa network marketing sektöründe kendi işiniz olduğu için toplantılara nereye gideceğinize karar verip yolda harcayacağınız zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Ailenize ve sevdiklerinize ayıracağınız zamana siz karar verirsiniz. Her şey size bağlıdır. Zaman esnekliği, sizin özgürlüğünüz de demektir.
 4. ·Kanıtlanmış Sistem

  Network marketing sisteminde insanlar işlerini nasıl büyütebilecekleri konusunda adım adım destek alırlar. QNET, içerisinde ürün eğitimi, sistem eğitimi verir, takım çalışması ile hedeflere ulaşılır. Daha önce işinin sahibi olmamış insanlar böylece “nasıl” başarılı olabilecekleri, ilk olarak nasıl adımlar atılması gerektiğini öğrenir ve takım arkadaşları da onlar için önemini anlayacakları bir unsur olur.
 5. ·Ölçümlemek

  Network marketing sisteminde ölçümleme yapmak kolaydır. İşe girerken çok fazla sermayeye ihtiyacınız olmaz ve kendi işinizi kurduğunuz başka sektörlerdeki gibi öngörülmeyen masraflar çıkmaz. Lojistik, depolama, ürün tamamen QNET tarafından temin edilir. Siz sadece işinizi geliştirmek için çalışırsınız.
 6. ·Kalan Gelir

  Maaşla çalıştığımız işlerde performansımıza göre prim alırız ama bu, hayat değiştirici bir durum değildir. Ne kadar çok çalışırsak o kadar çok hayatımız değişmez elbette. Network marketing mükemmel bir değildir elbette ki (hangi mükemmel ki?), ama günden güne büyüyen gelişen ve geleceğin pazarı olacağını şimdiden çok net belli eden bir sektör.

  Haberin devamını ve ilgili diğer haberleri okumak isterseniz https://www.qnetturkiye.b...odeli-olmasinin-5-nedeni/ ziyaret edebilirsiniz
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim
 • Twitter: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 10 gösterim
 • Toplam Seed: 239 gösterim
 • Toplam Direkt: 983 gösterim
 • Viral Puan: 5,15