2.197 gösterim
14,36 viral puan

Turkcell'den Enflasyonla Mücadele Kampanyası!

Turkcell'den enflasyonla mücadele kampanyası kapsamında iki kat internet!
MerakliYazar 13.10.2018 saat 11:04
 1. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik problemlerin sadece devlet ve vatandaş eliyle aşılması mümkün olmamakta. Birçok lider şirketin ve orta ölçekli birçok kobinin bu darboğazdan çıkmamız için kampanyalar ve indirimler oluşturması gerekiyordu. Ekonomi ve Maliye Bakanı Berat Albayrak geçtiğimiz hafta içinde tam bu bahsettiğimiz sıkıntı aşmak için ve alım-satımda bir hareketliliği sağlamak için Enflasyonla Topyekun Mücadele programını sundu.

  Vatandaşın yükselen enflasyondan dolayı belinin bükülmesi ve temel ihtiyaç maddelerinin dahi akıl almaz fiyatlara satılması ile bir çözüm bulunması gerektiği belli idi. Bu nedenleri de hesaba katarak şirketlerin ürünlerinde en az yüzde 10 indirim yapması ve kredi veren bankaların yüksek kredi faizlerini yüzde 10 düşürmeleri gereklilikleri kondu.

  Şu ana kadar birçok şirket ( 300 e yakın) enflasyonla mücadele kapsamında bu seferberliğe katıldı. Yeni şirketler katılmaya devam ediyor. Özellikle lider şirketlerin de katılması ile bu seferberlik büyük bir kitleye ulaşacaktır. Bu lider şirketlerden biri olan Turkcell kampanyasını Enflasyonla Mücadele paketi oluşturarak yapmış. Mesajlaşma uygulaması BİP üzerinden Enflasyonla Mücadele kanalına ücretsiz üye olan her Turkcelliye uygulamalarında geçerli dijital servis datası, kampanya katılımı gerekmeksizin otomatik olarak hediye edilecektir.

  3 ay süresince devam edecek bu bedava internet kampanyasına katılmak da gecikmeyin.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 6 gösterim

 • Toplam Viral: 10 gösterim
 • Toplam Seed: 153 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.034 gösterim
 • Viral Puan: 14,36