4.549 gösterim
7,82 viral puan

Aklınızı Başınızdan Alacak Diziler

Yaz tatilinizde oyalanacak bir şey bulamıyorsanız, tatilede gitmediyseniz ve evde canınız sıkılıyorsa en iyi şey bir diziye başlamak. Sizi başından kaldıramayacak bir kaç dizi önerisi isterseniz buyrun…
MerakliYazar 18.07.2018 saat 15:56
 1. ·Vikings

  8. ve 11. yüzyılda Viking Devri’nde geçen dizi İskandinavyalı tüccar ve savaşçı bir kavim olan, yılın büyük kısmını denizlerde geçiren Vikinglerle ilgili gerçek yaşam ve karakterlere dayanan bir dizi Büyük ülkelerin başında bela olan Ragnar Lothbrok’un yaşadıkları ve maceraları, Lothbrok’un Viking kabilelerinin liderliğine doğru yükseliş hikayesi anlatılmaktadır.
 2. ·The Flash

  Adli laboratuvar asistanı olan Barry Allen bir yıldırım kazası sonrası süper hız gücüne sahip olmuştur. Geçmişinde büyük bi trajedi yaşayan Allen Flash kimliğine bürünüp kötüleri adalete teslim etmeyi görev edinmiştir.
 3. ·Medici

  Floransa’da 14. ve 17. yüzyıllar arasında yaşamış olan İtalya’nın güçlü ailelerinden Medici ailesinin tüccarlıkla başlayıp yükseliş hikayesini konu alan dizi Medici ailesi yaşadığı dönemde servetleri, iktidar mücadelesi yönünden Floransa’yı oldukça etkilemiştir. Taktik ve entrikalarıyla İtalya’da önemli bir konuma gelmiştir.
 4. ·Ash vs Evil Dead

  Daha eğlenceli, daha karmaşık ve daha şiddetli bir öyküyle Evil Dead efsanesi geri döndü. Ash söz konusu insan ırkı olunca elektrikli testeresini yeniden eline alıyor. Başrolünde yine kült oyuncu Bruce Campbell var.
 5. ·Crossing Lines

  Carl Hickman eski bir New York polisidir. Bir gün görevdeyken yaralanır ve hayatı altüst olur. Hollanda’da bir karnavalda çöp toplayıcılığına başlar ve morfin bağımlısı olur. Hickman’ın Avrupa’da işlenen suçları araştıran bir ekibe, bir seri katili durdurmak için katılmasıyla macera başlar.
 6. ·

  Bu dizileri ve daha fazlasını ne zaman izlemek isterseniz, ister tabletinizden, ister bilgisayarınızdan isterseniz de telefonunuzdan izlemek için Turkcell Tv Plus aboneliği alabilirsiniz. Dizilerden de sıkılırsanız, bir çok film seçeneği, dilerseniz de televizyon izleme imkanına sahip olabilirsiniz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 11 gösterim

 • Toplam Viral: 54 gösterim
 • Toplam Seed: 582 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.913 gösterim
 • Viral Puan: 7,82

İlgili Haberler