1.789 gösterim
12,51 viral puan

Beach Club Kültürü

Bütün bir sene çalışıp didinip, aynı zamanda da eğlenceden kopamayanların uğrak adresi gece kulüpleri, eğlence mekanları yaz gelince tüm bu çalışan insanlarımızın yazlık mekanlara kaymasıyla birlikte yerini beach clublara bırakıyor. Zaten artık neredeyse kimse tatile gidip otelinde, plajlarda kalmıyor. Günü birlikte olsa herkes beach clublarda vakit geçirmenin peşinde.
MerakliYazar 16.07.2018 saat 15:29
 1. ·

  2000’lerin başından beri popülerleşen beach clublara her yaz yenisi ekleniyor. Daha çok gençlerin uğrak mekanı olan bu mekanlar tercihi sadece denize girip güneşlenmek olmayanlara bir çok imkan sunuyor.

  Buralarda şezlonglar bile çeşit çeşit ve rahatına hayli düşkün olanlar için. Bir yandan dinlenirken bir yandan çeşit çeşit yiyeceklerden yiyip, içeceklerinizi yudumlarken bir yandan da modunuzu yükseltecek müzikler dinleme imkanına sahipsiniz.
 2. ·

  Zaten çok fazla denize girilmiyor. Aslında buraların raconu biraz süslenip ortalarda gezinmekten geçiyor. Ama yine de yüzmenin dışında sörften jet skiye aklınıza gelebilecek türlü türlü su sporu yapmanıza da olanak sağlıyor. Deniz olarak da genelde Türkiye’nin en güzel kıyılarına kurulduğu için yüzmek bile bu berrak sularda bir hayli keyifli.
 3. ·

  Beach clubların en büyük olayı aslında happy hour’lar. En ünlü djler şarkıcılar yaz gelince İstanbul’daki mekanlarını terk edip akşamüstü vakitlerde buralarda sahne alıyorlar. Eğlencenin tam kendisi de bu saatlerde gözüküyor.
 4. ·

  Peki bu beach clublardan faydalanabilmek kolay mı? Öncelikle her geçeni almıyorlar tabi ki de. Kapıdaki korumaların sizi gözü tutmadıysa “yer yok” diyebiliyorlar. Fiyatları da her kesime hitap etmiyor. Ancak eğer Turkcell Platinium’luysanız Çeşme’nin en gözde beach clubları Fly Inn, Madeo, Spiaggia Grande ve Zio Beach’e yüzde 50 indirimle girme şansınız var.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 10 gösterim
 • Toplam Seed: 143 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.636 gösterim
 • Viral Puan: 12,51