2.257 gösterim
5,56 viral puan

Tercih Dönemi Yaklaşıyor Kararını Verdin mi?

Tercih dönemine çok az bir süre kalmış ve hayatının dönüm noktalarından birindeyken ve hala hangi bölümü seçeceğine karar veremediysen İbn Haldun Üniversitesi Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi ile seni bekliyor.
MerakliYazar 13.07.2018 saat 17:08
 1. ·

  Bu zirveyle senin kararını en doğru şekilde verebilmen adına tam kadro orada olacaklar. Bu bir üniversite tanıtım günleri değil, bu bir doğru tercih konferansı değil. Bu senin kararını en doğru şekilde verebilmen ve daha sonra pişmanlık yaşamaman için yapılan tam bir “zirve”

  Eğer sosyal bilimlerden bir bölüm seçeceksen sosyal bilimlerin tam 12 bölümünün detaylı anlatımını bulabileceksin ve o bölümlerin akademisyenleriyle birebir konuşma fırsatı yakalayacaksın. Bu çok önemli çünkü kulaktan dolma bilgiler ya da Google’dan mesleğinle ilgili bilgi almak yerine en doğru ağızdan bu bilgileri edinebiliyor olmak senin hayatına yön verecektir.
 2. ·

  Senin seçmek için düşündüğün mesleği yapan insanlarla da tanışıp onlarla fikir alışverişinde bulunabilirsin. Bir bak bakalım acaba o meslek senin düşündüğün kadar harika mı? Ya da hiç aklında olmayan bir bölüm belki de senin hayatının mesleğidir?
 3. ·

  Hala karar veremedin mi? Konuşmak, tartışmak, sadece dinlemek sana yeterli gelmedi mi? O zaman ne yapabilirsin biliyor musun? Senin için oluşturulan atölyelere girerek okumak istediğin bölümde neler göreceksin tecrübe edinebilirsin! Hukuk atölyesine girip bir dava çöz mesela ve bak bakalım bu senlik bir mi?
 4. ·

  Hepsini denedin baktın ve deneyimledin mi? Şimdi biraz motivasyon, biraz kafanı dağıtma zamanı. O yüzden boğaz turları, konserler ve stand-up gösterileri seni bekliyor olacak.
 5. ·

  “İyi de ben İstanbul’da yaşamıyorum ki nasıl geleyim?” diye düşünüyor olabilirsin. Merak etme sen yeter ki gelmek iste. Tüm yol masrafların karşılancak ve otelde konaklama imkanına sahip olacaksın.

  Unutma her şey senin geleceğin için.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 4 gösterim

 • Toplam Viral: 12 gösterim
 • Toplam Seed: 406 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.839 gösterim
 • Viral Puan: 5,56