625 gösterim
7,35 viral puan

Yatırım Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Biliyorsunuz para günümüzde kolay kazanılmıyor. Bu yüzden kazandığımız parayla geleceğe yönelik daha bilinçli ve faydalı olacak yatırımlar yapmamız gerekiyor. Peki yatırım yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? ya da bir başka deyişle doğru yatırım nasıl ve ne şekilde yapılmalıdır?
MerakliYazar 06.07.2018 saat 09:57
 1. 1.

  Yatırım yaparken elinizde bulunan para miktarına göre yatırım aracınızı seçmelisiniz. Çok kazanayım derken elinizdekileri de kaybedecek şekilde olabilecek yatırımlardan uzak durmalısınız.
 2. 2.

  Yatırım yaparken strateji belirlemek çok önemli ve atlanmaması gereken bir unsurdur. Stratejik bir şekilde hareket etmek hem yatırımınız hem de sizin herhangi bir kötü durum karşısında hızlıca aksiyon almanıza yardımcı olacaktır.
 3. 3.

  Yatırım yaparken piyasanın nabzını tutmak da önemli etkenler arasındadır. Böylelikle yatırım yaptığınız alanın size ilerleyen dönemlerde ne çeşit bir kazanım sağlayacağını öngörebilirsiniz.
 4. 4.

  Yatırım yaparken analiz yapma hususunda da titiz davranmalısınız. Bunun en büyük sebebi ise yatırım yaptığınız alanı daha iyi tanıyıp bu şekilde yatırımınızdan daha kazançlı bir şekilde çıkmanızı sağlamasıdır.
 5. Yatırım yaparken dikkat edilmesi gerekenlerin yanı sıra yatırım yaptığınız araç üzerinde istediğiniz zaman istediğiniz saatlerde işlem yapmakta çok önemlidir. Bunun için Halkbank’ın Fon24 hesabını kullanmak isteyebilirsiniz.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 1 gösterim
 • Toplam Seed: 85 gösterim
 • Toplam Direkt: 539 gösterim
 • Viral Puan: 7,35