487 gösterim
14,32 viral puan

Popstar'ın Yeni Bölümünde Neler Oldu?

6. bölümüyle ekranlara gelen Popstar'da kim elendi, kim kazandı?
MerakliYazar 19.04.2018 saat 11:32
 1. Popstar 2018 başlayalı tam tamına 6 hafta oldu. Bu süreçte çok güzel seslere de sahne olan Popstar, aynı zamanda garip olaylarında eksik olmadığı bir program. Peki bu hafta Popstar'da neler oldu?

  Bu haftanın konuk jürisi ise eski Popstarlardan Mehtaptı.

  Yarışmanın ilk performansı, geçen hafta taklalarıyla ve kaşlarıyla çok konuşulan Kadir oldu. Yazı Bilmem' adlı uzun havayı seslendiren Kadir, jüriden yüksek puan almayı başardı. Tabiki yine kaşları jürinin gözünden kaçmadı.

  Tuana Berberoğlu'nun 'Ünzile' şarkısı da beğenilen performanslardandı. Sergilediği küçük mizansenle de olumlu bir yorum aldı.

  Ancak bu haftaya damgasını vuran olay Arzu'ydu. 'Sil Baştan' adlı şarkıyı seslendiren Azru şarkının başında sözleri unuttu ve herkesten özür dileyerek şarkının baştan alınmasını istedi. Yine sözleri unutan Arzu'ya, sözleri hatırlamasında jüri yardım etti. Performanstan sonra Deniz Seki samimiyeti için Arzu'ya yüksek puan verirken geriye kalan jüri üyeleri Arzu'yu sert bir şekilde eleştirdi.

  Gecenin diğer çok konuşulan performanslarından biri de Nihal'in 'Venüs' performansıydı. Sahneye gitarıyla çıkan Nihal, bu sefer jüriden güzel bir yorum alamadı. En çok eleştirilen ise sahneye gitarla çıkmasıydı. Jüri Nihal'in gitarsız çıksaydı daha güzel bi performans sergileyeceğinde hem fikirdir.

  Gecenin sonunda ise kazanan uzun hava performansıyla Kadir oldu. Geçen hafta da kendini gösteren Kadir, bu hafta ismini finale yazdırmayı başardır. Elenen isim ise çoğu kişi için şaşırtıcı bir şekilde Nihal oldu. Bu sonuç üzerine Nihal, bunu hak etmediğini söyleyerek yarışmaya veda etti.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 6 gösterim
 • Toplam Seed: 34 gösterim
 • Toplam Direkt: 447 gösterim
 • Viral Puan: 14,32