3.721 gösterim
6,44 viral puan

ABD'nin Oyunu Türkiye'yi Ekonomik Anlamda İtibarsızlaştırma!

Daha önce bnzer davalara baktığımızda Alman ve İspanyol bankalar ve bu bankaların yöneticileri konik cezalar alırken ülkemiz üzerinde uygulanmak istene bir lobicilik faliyeti var.
MerakliYazar 04.04.2018 saat 22:36
 1. Olay Hakan Atilla davasından çıktı ve ülke sorunu haline geldi. Dava sürecindeki başsavcıalrdan birinin daha önce fetö ile yakından ilişkisi olduğu ortya çıkmıştı. ABD'nin sözde yargısı gerçek delililleri değerlendirmek yerine fetö tarafından sunulan szöde delillleri kullanıyor. Bütük bir opersayon dönüyor adamalr resmen Türkiye'yi Ekonomik anlamda itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar bunun başka bir çaıklaması olamaz.

  Halkbank davası FETÖ ve neoconlar yüzünden aşırı politize oldu. Benzer davalarda Alman, İspanyol bankaları ve yöneticileri önemsiz cezalar alırken Hakan Atilla'ya 188 ay hapis isteniyor. Bence bu bize 2 şey gösteriyor. Birincisi 17/25 operasyonun bozguna uğratılmasının malum odaklarda yarattığı öfkeyi ve ikincisi 17/25'in tam da FETÖ/Neocon operasyonu olduğunu. Başarısız operasyonlarının hırsını Hakan Atilla'dan çıkarmak istiyorlar böylece de sobelenmiş oluyorlar.

  Kurulan düzenle hiçbir alakası olmayan bu adamın şu halde olması beni bir vatandaş olarak gerçekten üzüyor. Elebaşı sanıktan tanıklığa terfi etti ortakları piyasada yok ama Hakan Atilla’ya 15 yıl hapis istemi. Güzel tiyatro.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 5 gösterim

 • Toplam Viral: 23 gösterim
 • Toplam Seed: 578 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.120 gösterim
 • Viral Puan: 6,44