889 gösterim
25,40 viral puan

PRİDA Ödülleri Sahiplerini Buldu!

İDA ( İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve 2017 yılına damgasını vuran iletişim alanında yapılan işler ödüllendirildi.
MerakliYazar 22.01.2018 saat 10:25
  1. İletişim danışmanlığı sektöründeki ajansları temsil eden İDA, iletişimin Türkiye’nin toplumsal kalkınmasındaki rolünü göstermek, paydaşlarına kattığı değerin altını çizmek ve sektördeki sürdürülebilir projeleri teşvik etmek amacıyla “PRİDA İletişim Ödülleri”ni hayata geçirdi. Ödüllerin ilk senesinde ana kategorilere 178 proje, iletişim profesyonelleri ve sürdürülebilir işbirliği başlıklı kategorilere ise 74 başvuru olmak üzere toplamda 252 başvuru yapıldı.
  2. 8 farklı kategoride ödülller sahiplerini bulurken pazarlama iletişimi alanında 3 proje ödül aldı. Bunlar sırasıyla Halkbank'ın anneler günü için hazırladığı Herşey Annemle Güzel filmi,
    Pozitif 'in Cappadox 2017 filmi ve Ontex'in Hayatı Kaçırma Sen, Bir Yolu Var İstersen filmi ödüle layık görüldü. Diğer projeler ve ödül kazanan marka/ajanslar için http://www.pridaodulleri.org adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 13 gösterim
  • Toplam Seed: 35 gösterim
  • Toplam Direkt: 841 gösterim
  • Viral Puan: 25,40