6.646 gösterim
12,59 viral puan

Yeşilay Bağımlılık Konusunda Bi'Liran Var Mı Kampanyası ile Farklılık Oluşturuyor

Son zamanlarda yaptığı başarılı çalışmalar ile adından söz ettirmeye başlayan Yeşilay son projesi Bi'Liran Var Mı? ile Bağımlılıkla Mücadele Ediyor.
MerakliYazar 10.11.2017 saat 13:44
  1. 97 yıldır birçok bağımlılık türüyle mücadele etmek adına çalışmalar yapan Yeşilay, ‘Bi’ Liran Var mı?’ kampanyası başlattı. Kampanya ile, özellikle sentetik uyuşturucuların yok ettiği hayatlara sık sık rastladığımız şu günlerde, vatandaşların desteğinin ne kadar önemli olduğu vurgulanacak. Yeşilay artık sadece alkol ve sigara bağımlılığı ile ilgilenmiyor. 

    Yeşilay yaptığı çalışmalarla tüm bağımlıklar ile mücadele ediyor. Hatta bununla ilgili çok güzel bir eğitim programı geliştirmişler ismi TBM yani Türkiye Bağımlıklıklarla Mücadele, bu eğitim programı ile bireylerin bağımlı olma riski azami seviyeye indiriliyor. Çocuk, Yetişkin, Anne-Baba ve uygulayıcı gibi modülleri bulunan bu eğitim programına dileyen herkes gönüllü eğitmen olarak dahil olabiliyor. 
  2. http://www.biliranvarmi.com/ adresine girip bağımlılıkla mücadelye destek olabileceğiniz gibi 1 yazıp 2423'e mesaj atarak da 1 TL bağışta bulunabilirsiniz. Ülkemizde YEDAM Yeşilay Danılma Merkezi sayısının artması bağımlılık oranının düşmesine büyük katkı sağlayacaktır. Her yıl yüzlerce genç hayatlarının en güzel dönemlerinde aramızdan ayrılıyor. Bunu dur demek için elimizden geleni yapmalıyız.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
  • Twitter: 2 gösterim

  • Toplam Viral: 42 gösterim
  • Toplam Seed: 528 gösterim
  • Toplam Direkt: 6.076 gösterim
  • Viral Puan: 12,59