193.164 gösterim
3,01 viral puan

Medyanın Yeni Aracı: Şantaj Ve İftira

Özellikle Bursa, Bolu gibi şehirlerde yapılan şikayetler üzerine, sahip oldukları mecraları kendi çıkarları doğrultusunda kullanan, şantajla şahsi servetlerini arttıran medya patronları ve gazetecilere operasyonlar düzenlenmeye devam ediyor.
HaberSelf 15.12.2017 saat 16:09
  1. Son günlerde FETÖ üzerinden işadamlarına şantaj yapıp para alan gazeteciler olduğunu ortaya çıkmaya başladı. Yapılan şikayetler üzerine emniyet müdürlüğü operasyonlar düzenleyip ilgili kişileri gözaltına aldı.
  2. Türkiye'de yeni bir sektör haline gelen bu durum üzerinden haksız kazanç sağlayan medya patronlarının, gazetecilik adı altında bulundukları bölgedeki işadamlarını FETÖ üzerinden korkutup, şantaj yapıp çıkar sağladıklarının ortaya çıkarılması için soruşturma süreci devam ediyor.
  3. Anadolu Yayın Platformu Başkanı Sinan Burhan, FETÖ üzerinden işadamlarına şantaj yapıp para alan gazeteciler olduğunu açıklaması üzerine gündeme gelen konu dikkatle araştırılıp takip edilmesi gereken bir süreç haline geldi. Bolu'da yapılan operasyonun ardından Bursa'da da bir operasyon dalgası bekleniyor.

Yorumlar

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 63.240 gösterim
  • Toplam Seed: 64.193 gösterim
  • Toplam Direkt: 65.731 gösterim
  • Viral Puan: 3,01