1.290 gösterim
67,89 viral puan

Her Anne Baba Okul Alışverişi Gerçeği ile Bir Gün Tanışacaktır!

MerakliYazar 12.09.2017 saat 10:18
 1. İnsan yaşamadığı tecrübe etmediği bir şey hakkında çok rahat konuşabiliyor. Böyle konuşanlardan biriside abimdi. Babamın yıılar önce bize okul alışverişi yapacağı zaman söylenmesine hep kızardı abim. Benim çocuğum olduğunda ne isterse alacağım senin yaptığın gibi yapmayacağım derdi.

  Dün ilkokular eğitim hayatına başladı malum eğitim hayatı yanında alışveriş ve masrafıda beraberinde getiriyor. Şimdiki olay bizim zamanımızdaki gibi de değil her sene okul kıyafetleri değişiyor bizde bir önlük alınırdı başka bişeye gerek yoktu. Hatta ben bir süre abimin önlüğünü giyerdim.

  Şimdi durumlar böyle olunca abim dün bizim yeğene alışveriş yapmaya çıktı akşama babamı arıyor baba seni şimdi çok iyi anlıyorum diye * Babamda diyorki benim zamanımda kredi kartı veya kampanya yoktu şimdi senin öyle bir şansın var diyor abimde aynen baba 50 tl kredi kartıma paraf para yükleyecekler diyor *

  Adam 1500 liralık alışveriş yapmış, babam da bizde en fazla pazarlık yapıyorduk ondada toplasan 5 TL anca indiriyorlardı dedi.

  Siz siz olun yaşamadığınız bir şey hakkında yorum yapmayın arkadaşlar *
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 19 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.263 gösterim
 • Viral Puan: 67,89