227 gösterim
4,45 viral puan

Kapak Sıkma Makinası

Renas kapak kapatma makinası, cam kavanoz kapakları, sprey kapakları, gagalı kapaklar, triger kapaklar ve farklı özelliklere sahip birçok kapak çeşidinde kullanılmaktadır.
renasmakina 08.08.2017 saat 14:57
 1. Renas kapak kapatma makinası, cam kavanoz kapakları, sprey kapakları, gagalı kapaklar, triger kapaklar ve farklı özelliklere sahip birçok kapak çeşidinde kullanılmaktadır. Kapak sıkma makinası işlevlerine göre kavanoz kapak kapatma makinası, şişe kapak kapatma makinası, vidalı kapak kapatma makinası olarak çeşitlenmektedir. Kapak sıkma makinalarımız fonksiyonel bir yapıya sahip oluşundan dolayı her kapak çeşidi için farklı bir kalıp kullanmanıza gerek yoktur. Şöyle ki tek bir makine ile farklı kapak çeşitlerinin kapatma işlemlerini yapabilirsiniz. 


  Kapak Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

  Kapak kapatılması gereken şişe, kavanoz veya bant üzerinden geçerek kapak sıkma istasyonuna gelmektedir. Kapatma istasyonuna gelen ürüne üst bölgeden baskı uygulanarak kapağın tam olarak oturması sağlanır. Sonrasında ikinci işlem olan kapağın sıkılması işlemine geçilir. 4 taraftan kapağı kavrayan poliüretan sıkma topları dijital kontrol panelinden sizin belirlediğiniz süreye göre eşit güç dağılımı uygulayarak kapak sıkma işlemini gerçekleştirir. Kapak kapatma makinamız ile sprey kapakları, gagalı kapaklar ve triger sprey kapaklar gibi kapatma işlemi zor olan kapak çeşitlerini kolaylıkla kapatabilirsiniz. Makinamızda farklı vidalı kapak çeşitleri için farklı kalıplar kullanmanıza gerek yoktur.

  Kapak Kapatma Makinası Özellikleri

  Kapak sıkma makinası, enerji tasarruflu çalışan A++ sınıfı motorlar ile çalışmaktadır. Az enerji ile çok yapmak üzerine programlanmış kapak sıkma makinalarımız uzun ömürlü olup, sık sık bakım yaptırmanıza gerek yoktur. Kapak sıkma makinasında motor hız ayarları yapılabildiğinden dolayı hassas kapatma işlemi gereken durumlarda da sorunsuz bir şekilde kapatma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kapak kapatma makinalarının ürün bandında oluşan hasarlarda tüm bandı değiştirmek yerine sadece sorun olan bölgeyi düzelterek gereksiz maliyetten kaçınabilirsiniz. 

  Kapak kapatma makina modellerimizde standart 25mm ile 50mm arasındaki tüm kapakların kapatma işlemlerini yapabilirsiniz. Hız yönünden size zaman kazandıracak kapak sıkma makinalarımız ile dakikada 50 ile 55 adet ürünü sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Vidalı kapatma makinalarında hatve sayısına göre dakikada kapatılan ürün sayısında %10 gibi küçük bir düşüş olabilir. 

  Opsiyonel bir yapıya sahip kapak sıkma makinası, üretim sırasında ve üretimden sonra ek özellik talebinde bulunabilirsiniz. Farklı ölçülere sahip kapaklarınız için özel ölçü talebinde bulunabilirsiniz. Makina üretildikten sonra da eklenebilen şişe yön çevirici özelliği ile ürünleri tek yöne çevirebilirsiniz. Bu özelliğin eklenmesi için firmamız ek fark ücreti almamaktadır. 

  Renas Makinanın %100 yerli üretim olan kapak kapatma makinalarının tasarım kesim, işleme ve otomasyon gibi tüm aşamaları kendi tesislerinde yapılmaktadır. Güvenle kullanabileceğiniz kapak sıkma makinaları ile ilgili tüm sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Standart özelliklerin dışında ek özellikler eklenebilir ve özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir. 

  Kaynak : http://www.renasmakina.com/kapak-kapatma-makineleri

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 4 gösterim
 • Toplam Seed: 51 gösterim
 • Toplam Direkt: 172 gösterim
 • Viral Puan: 4,45