307.206 gösterim
2,72 viral puan

Minik Kulaçlar Osmangazi Havuzlarında Yetişiyor

Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Dönemi Spor Okulları’nın 2. dönem yüzme kursunu başarıyla tamamlayan minik yüzücüler, sertifikalarını düzenlenen törenle aldı.
VeliEray 21.07.2017 saat 13:28
  1. Farklıbranşlardauzman eğitmenler ile hizmetveren Osmangazi BelediyesporKulübü, bu yaz da birçok aktiviteyi çocuklarla buluşturdu. Yaz boyunca4 dönem halinde gerçekleştirilecek yüzme kurslarının ikinci dönemi de sona erdi. Demirtaş Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen törende, 2. dönem yüzme kursunu başarıyla tamamlayan minik yüzücüler, sertifika almanın mutluluğunu yaşadılar.

  2. Sertifika töreninde konuşan Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Albayrak, Yaz Spor Okulları ile çocukların yaz aylarını daha verimli geçirdiklerini belirterek, “Uzman eğitmenler eşliğinde doğru sporyapabilmeleri, enerjilerini doğru yönlendirmelerini sağlamak için biz her zaman çocuklarımızınyanındayız.13-30 Haziran arasındaki ilk dönemde bin 291 çocuğumuz sertifika aldı.4-21 Temmuz arasındaki ikincidönemde ise bugün sertifikaları veriyoruz. 6-14 yaş aralığında toplam 2 bin 33 çocuğumuzunfaydalandığı bir dönem gerçekleştirdik. 25 Temmuz’da da üçüncü dönemimiz başlıyor. Atıcılar, Karaman Fatih ve Demirtaş havuzlarımızyaz boyunca çocuklarımızın hizmetinde olacak.Çocuklarımıza spor ve egzersiz yapma imkanısunan, onları sağlıklı geleceğe hazırlayan YazOkulları programımız bu yıl da basketbol, judo,drama, eğitsel oyunlar mental aritmetik, satrançgibi bir çok farklı etkinlikle çocuklarımızlabuluşuyor. Bu branşlardaki aktivitelerimiz. Yaz döneminden sonra da yıl boyunca devam edecek. Çocuklarımızın yılın 12 ayı tesislerimizden faydalanmasını sağlıyoruz” dedi.

Yorumlar

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
  • Facebook: 2 gösterim

  • Toplam Viral: 100.655 gösterim
  • Toplam Seed: 112.746 gösterim
  • Toplam Direkt: 93.805 gösterim
  • Viral Puan: 2,72