979 gösterim
44,50 viral puan

Eğlendirirken Eğiten Festival, İstanbul Gençlik Festivali

Senin için hem eğlenceli hem öğretici bir o kadar da bol aktiviteli bir festival yaptık! İçine hem spor hem müzik hem tiyatro; hatta sinema da koyduk... Şimdi arkana yaslan ve 4-7 Mayıs’ta Yenikapı’da seni neler bekliyor keşfetmeye başla!
MerakliYazar 21.04.2017 saat 16:22
 1. 1.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali aslında bir festivalden çok daha fazlasını sunacak katılımcılarına. Festival sadece eğelenceden ziyade pek çok hobi ve eğitim ve kariyer imkanları sunuyor. Kendinizi pek çok konuda geliştirebileceğiniz söyleşilere katılabilir, konserler ile müziğin dibine vurabilir veya yarışmalar ile heyecan dolu dakikalar geçirebilirsiniz.Festival kapsamında toplamda 60 Workshop,30 sahne Performansı,180 Söyleşi,120 Oyun Aktivitesi ile katılımcılara sunacak.
 2. 2.

  4-7 Mayıs'ta Dolu Dolu Dört Gün Sizi Bekliyor!

  4 gün boyunca devam edecek olan etkinlik dolu dolu olacak. Etkinlik sırasında bir çok sürprizde seni bekliyor. Geleneksel lezzetler bölümünden , daha önce hiç görmediğin fotoğraflardan oluşan sergiler bölümüne, konserlerden söyleşilere seni bekliyor.
 3. 3.

  Futbol Severleri Redbull Neymar JR Five Futbol Türkiye'ye Alalım!

  Sokak futbolu ruhu İstanbul Gençlik Festivali'ndeSokak futbolu heyecanını en saf haliyle yaşamak istiyorsan doğru yerdesin.Takımını kur, başvurunu yap, elemelere katıl ve büyük finalde takım arkadaşlarınla birlikte şampiyonluk için mücadele et.Festival dediğin sporsuz turnuvasız olmaz kardeşim diyenlere, İstanbul Gençlik Festivali süresince gerçekleşecek futbol turnuvasında 1. olan takım Redbull Neymar JR Five Futbol Türkiye finaline katılmaya hak kazanacak!
 4. 4.

  Bilgisine Güvenenleri Şöyle Alalım...

  Bilgime de genel kültürüme de güvenirim yarışmaktan da hiç çekinmem diyorsan sivil toplum kuruluşları standlarımızda senin için bilgi yarışmaları hazırladık.Peki ben bilgi yarışmalarına nasıl katılacağım dediğini duyar gibiyiz. Anlık olarak gelişecek yarışma konseptinde,başarılı katılımcıları sürpriz ödüller bekliyor.stanbul Gençlik Festivali’ndeki Bilgi ve Okçuluk yarışmalarına katılmak istiyorsan yapman gereken tek şey, festivale gelip anlık başvurunu gerçekleştirmek!Detaylar için bizi takip etmeye devam et!http://bit.ly/istgencfest
 5. 5.

  Geleceğin Konusunda Endişeli İsen Bu Etkinlik Tam Sana Göre!

  Evet Genç, belki henüz liseye yeni başladın belki bitirmek üzeresin ya da belki zaten tercihini yapıp üniversite öğrencisi bile oldun… Geleceğini şekillendirmek, hayatının en önemli parçalarından biri olacak hayatına yön vermek ise tamamen senin elinde! Bizim görevimizse sana birbirinden başarılı şirketleri ve markaları sunarak biraz olsun bu süreçte destek sağlayabilmek.

  İşte tam da bu yüzden Festival Alanı Kariyer Köşesi’nde senin merakını gidermek, sorularını yanıtlamak ve geleceğini şekillendirme sürecinde sana destek olmak için seni bekliyoruz.
 6. 6.

  Festivale İlişkin Merak Ettiğin Ne varsa Buradan İnceleyebilirsin!

  Yarışmalar, söyleşiler, etkinlik takvimi ve daha fazlası, merak ettiğin herşeyi http://www.istgencfest.com adresinden inceleyebilirsin. Etkinlik takvimine bakmayı sakın unutma!

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 3 gösterim
 • Twitter: 15 gösterim

 • Toplam Viral: 37 gösterim
 • Toplam Seed: 22 gösterim
 • Toplam Direkt: 920 gösterim
 • Viral Puan: 44,50