427 gösterim
85,40 viral puan

İKİNCİ EL EŞYA SEMTİ

İKİNCİ EL EŞYA SEMTİ (İSTANBUL ESKİCİSİ)
İkinci el eşya semti İstanbulda kuruldu sadece burada faliyet göstermekte, bu il dışında alım yapmamakta. 2.el eşya semti firması herkesten tüm eskicilerden, spotculardan, kullanılmış eşya alıcı ve satıcılarından, antikacılardan farklı olmaya çalışmaktadır, web sayfasından
info@ikincielesyasemti.com
https://www.ikincielesyasemti.com
gbaweb 18.04.2017 saat 09:56
 1. 1.

  İKİNCİ EL EŞYA SEMTİ (İSTANBUL ESKİCİSİ)
  İkinci el eşya semti İstanbulda kuruldu sadece burada faliyet göstermekte, bu il dışında alım yapmamakta. 2.el eşya semti firması herkesten tüm eskicilerden, spotculardan, kullanılmış eşya alıcı ve satıcılarından, antikacılardan farklı olmaya çalışmaktadır, web sayfasından başlayarak dükkanına kadar hepsi diğerlerinden farklı olmasına özen gösteren kurumsal şirket. İSTANBUL ikinci el eşya semti sosyalmedya birimlerinden asla satış yapmamanızı tavsiye eder, sadece kurumsal firma sayfalarından yapmanızı öneriyor.
  SPOT EŞYA YADA SPOTÇU DİYE ANILAN TÜM FİRMA ÖZELLİKLERİNİ İÇİNDE BARINDIRAN ESKİ EŞYA TOPTAN VE PERAKENDE EŞYA ALICISIDIR.

  İstanbul ilçelerinden ikinci el eşya semti eşya alım noktası yada temsilcisi veyahut bayisi olmak için aşağıdaki iletişim mecralarından ulaşıp şartları konuşalım.
  info@ikincielesyasemti.com
  https://www.ikincielesyasemti.com

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 9 gösterim

 • Toplam Viral: 17 gösterim
 • Toplam Seed: 5 gösterim
 • Toplam Direkt: 405 gösterim
 • Viral Puan: 85,40