2.987 gösterim
45,95 viral puan

M.S.N Pasta Ve Cafe Darıca'da Görkemli Bir Törenle Açıldı

Ülkemizde Geniş Bir Kesim Tarafından Tanınan Ve Sevilen Hayırsever İş Adamı Suat Gündüz'ün işletmeciliğini yaptığı M.S.N Pasta Ve Cafe Darıca Abdi İpekçi Mahallesi Battal Gazi Caddesi'nde görkemli bir törenle açıldı.
gundem4141 15.04.2017 saat 16:05
 1. 1.

  M.S.N Grup Yönetim Kurulu Başkanı Olan Ve Ülkemizde Geniş Bir Kesim Tarafından Tanınan Hayırsever İşadamı Suat Gündüz'ün işletmeciliğini yaptığı M.S.N Pasta Ve Cafe Darıca Makasbaşın'da görkemli bir törenle açıldı.

  M.S.N pasta ve cafe ismi altında tatlı pasta ve unlu mamuller alanında Darıca Abdi İpekçi Mahallesi Battal Gazi Caddesi No :247/1 Adresinde yeni hizmete açılan pastanenin açılışı görkemli geçti. Açılışa Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak
  , Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri Ve Çok Sayıda İşadamı Katılırken Açılış Törenine Katılamayan Çok Sayıda İşadamı İse Açılışa Çelenk Gönderdi.

  Modern görünümü ile dikkat çeken M.S.N Pasta Ve cafe'nin açılışında söz alan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak " Darıca'nın hepsi bizim, ama Makasbaşı Battal Gazi caddesi bizim çocukluğumuzun geçtiği yer, bütün sokaklarında anılarımız var, ama anılar değil bunlarla ilgili hayallerimiz de var, İnşallah Darıca'mızı hayal ettiğimiz bir kent haline getireceğiz, bu tür işletmeler de kentimize güzellikler katıyor, M.S.N Grup Yönetim Kurulu Başkanı Suat Gündüz'e kentimize yapmış oldukları yatırımdan dolayı teşekkür ediyorum, hayırlı olsun ."dedi. İşletme sahibi Suat Gündüz ise, "İşletmemizin açılışında değerli dostlarımızın yanımızda olması bizleri ısıttı. Tüm dostlarıma bu güzel günümde yanımda oldukları için teşekkür ediyorum." dedi. Konuşmaların ardından Darıca müftülüğü tarafından gönderilen İmamların duası eşliğinde açılış kurdelesi ve yaş pasta kesildi. Misafirlere ikram ile devam eden açılışta İşletme Sahibi Suat Gündüz'e Haberself Ailesi Olarak Hayırlı Kazançlar Diliyoruz.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 174 gösterim

 • Toplam Viral: 216 gösterim
 • Toplam Seed: 65 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.706 gösterim
 • Viral Puan: 45,95