403 gösterim
26,87 viral puan

ÖZEL AHŞAP ÇERÇEVELİ TUVAL NEDİR?

Özel ahşap çerçeveli tuval, ressamlar tarafından tuval üzerine yapılan resim çalışmalarının daha farklı ve modern bir formda sergilenmesini sağlayan bir tuval çerçeve çeşididir.
Tuval Satis 15.04.2017 saat 13:03
 1. Özel ahşap çerçeveli tuval, ressamlar tarafından tuval üzerine yapılan resim çalışmalarının daha farklı ve modern bir formda sergilenmesini sağlayan bir tuval çerçeve çeşididir. Özel ahşap çerçeveli tuvaller kullanıldığı alandaki dekorasyona farklı estetik ve hava katmaktadır. Özel ahşap çerçeveli tuvallerde ekstradan tuval çıtası kullanılmamaktadır. Çünkü tuval kasnağı özel ahşap malzemeden yapılmaktadır ve tuvalin etrafını bir kasnak niteliğinde sarmaktadır.


  Tuvale modern bir görüntü katan özel ahşap çerçeveli tuval modellerinin etrafını çevreleyen ahşap çerçeve çok farklı desen ve renk seçeneklerine sahip olmaktadır. Düz olarak ahşap çerçeve modeli bulabileceğiniz gibi, sarmal, oymalı, kıvrımlı ve benzeri özel ahşap çerçeveli tuval çeşidi de bulmanız mümkündür. Özel ahşap çerçeveli tuval modelleri içerisinde farklı ölçü seçeneklerinde tuval modeli bulmanız mümkündür. 100x100 özel ahşap çerçeveli tuval, 30x40 özel ahşap çerçeveli tuval, 60x80 özel ahşap çerçeveli tuval, 40x50 özel ahşap çerçeveli tuval ve benzeri birçok özel ahşap çerçeveli tuval modeli bulunmaktadır.


  Özel ahşap çerçeveli tuval satın alırken kaliteli tuval satın almak adına kullanıcıların bazı teknik özellikleri göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Çünkü tuvalin barındırdığı özellikler hem tuval fiyatları üzerinde etkili olmakta hem de tuval kalitesine etki etmektedir. Kaliteli özel ahşap çerçeveli tuval satın alabilmek için tuval çerçevesinin birinci sınıf kayın ağacından ya da kavak ağacından üretilmiş olmasına özen gösterin. Ayrıca tuval çerçevesinde kullanılan ağaç malzemenin fırınlanmış bir şekilde kullanılmış olması da özel ahşap çerçeveli tuvalin daha sağlam olmasını sağlayacaktır. Özel ahşap çerçeveli tuval satın alırken kullanıcıların göz önünde bulundurması gerekecekleri bir diğer husus ise tuval bezinin kalitesidir. Tuval bezinin daima birinci sınıf %100 pamuklu ve astarlı beyaz bezden yapılmış olması gerekmektedir. Tuval bezinde malzeme olarak asla naylon ve sentetik malzemeden üretilmiş olan tuvalleri tercih etmeyin. Aksi takdirde yapacağınız resimlerde çatlama, boyayı fazla emme ve boyayı kusma gibi çeşitli teknik problemler ile karşılaşabilirsiniz.


 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 13 gösterim
 • Toplam Seed: 15 gösterim
 • Toplam Direkt: 375 gösterim
 • Viral Puan: 26,87
şu an popüler
 • Reklamı Atla