8.618 gösterim
200,42 viral puan

Yeraltı Dünyasının Tanınmış İsimlerinden Baba Lakaplı Mustafa Gündüz'den Millete Ve Sokağa Davet

11 Yıldır Türkiyenin Çeşitli Cezaevlerinde Yatan Ve Son Olarak Şu An Yaşamını Sürdürdüğü Kandıra 2 Nolu T Tipi Kapalı Cezaevinde Yatmakta Olan Yeraltı Ve Suç Dünyasının Tanınmış Simalarından Biri Olan Baba Lakaplı Mustafa Gündüz Son Zamanlarda Artan Uyuşturucu Ölümleri Nedeniyle Yazmış Olduğu Basın Açıklamasında Millete Ve Sokağa Bir Davette Bulundu.
gundem4141 13.04.2017 saat 16:37
 1. 1.

  11 Yıldır Türkiyenin Çeşitli Cezaevlerinde Yatan Ve Son Olarak Şu An Yaşamını Sürdürdüğü Kandıra 2 Nolu T Tipi Kapalı Cezaevinde Yatmakta Olan Yeraltı Ve Suç Dünyasının Tanınmış Simalarından Biri Olan Baba Lakaplı Mustafa Gündüz Son Zamanlarda Artan Uyuşturucu Ölümleri Nedeniyle Yazmış Olduğu Basın Açıklamasında Millete Ve Sokağa Bir Davette Bulundu İşte Mustafa Gündüzün Açıklamaları :

  SELAMÜN ALEYKÜM DOST YÜREKLER

  Birazdan Belirteceklerim Hayatlarını Duvar Arkasında Yaşamış Arka Sokakları Bizlerin Tabiri İle ''SOKAĞI'' İyi Bilen Acıyı,Kederi Ve Hasreti İyi Tanıyan ''DOST FİKİRLİ ve DOST YÜREKLİ'' Abilere,Dostlara,Kardeşlere DOSTHANE Bir ''DAVET'' Olduğu Gibi :

  Herhangi Bir Yanlış Olaya Tanık Olduğunda O Olay Karsısında Kayıtsız Kalmayacak,Kalamayacak Gerekli Durusu Gösterebilecek Büyük Milletimizin Eli Kalem Tutan Entellektüelleri Ve Kalem Tutma Fırsatı Bulamamış Yiğit İnsanlarada Yürekten Samimi Ve Hayırlı Bir ''DAVET''tir.

  DOST VE YİĞİT YÜREKLİ İNSANLAR :

  Şu an Yapılması Gereken Hatalardan,Suçtan,Suç Aleminden,Sokaklardan, Kavgalardan, Hapishanelerden,Hasretlerden vs.Tüm Bunlardan Bir ''KUYU'' Karanlık Ve Derin Bir ''KUYU'' Diye Bahsedecek Olursam : Buradan Bu Çok Karanlık Ve Derin ''KUYU''ların Başından Sizlere Sesleniyorum.

  Şahsımı Tanıyanlar İyi Bilirki Ömrümüz Bahsi Yapılan O ''KUYU''larda Geçti Benzer Hayat Yaşayanlar Bilir O Kuyulara Doğru Yol Alırken Yanımızda Ve Çevremizde İnsan Orduları (Tabiri Caizse ) Olur. Bizi O Kuyunun Tam Ortasına İtmek İçin Herşey Hiç Çekinmeden Yapılır Garip Olan Şu ki Bir Gün O Kuyudan Çıkmak İstenildiğinde Kuyuya Bir İp Sarkıtacak Hiç Kimse Bulunmaz Bu Karanlığın Tam Ortasında ( KUYU'da) Kimileri Işığın Varlığını Unutur Veya Redderken Kimileride Kendi Kendi İle Yapmış Olduğu Muhakeme Ve Muhasebeler Sonucunda Ellerini Öne Uzatarak Yürür Karşıdaki Duvarı Bulur Ve Bilirki Duvarın Üstüne Ulaşabilirse Işığa Kavuşacaktır.

  İşte Kendince Didinerek,Çırpınarak Ve Yıpranarak O Duvarı Aşabilmiş Olanlardan Birisi Olarak ''KUYU''nun Başından Bütün Dost Fikirli Ve Dost Yürekli İnsanlara Sesleniyorum;

  UYUŞTURUCU MİLLETİMİZİ YIPRATMAK,DEJENERE ETMEK VE EN NİHAYETİNDEDE YOK ETMEK İÇİN KANLI VE KARANLIK ELLER TARAFINDAN İNSANLARIMIZA MUSALLAT EDİLMİŞ BİR KATİLDİR HEMDE ÖYLE BİR KATİLDİRKİ; HASTA ETMEKLE ÜZÜLMEZ,ZARAR VERMEKLE UTANMAZ VE ÖLDÜRMEKLE YARGILANMAZ BİR KATİL.

  UYUŞTURUCU ; BATILI KAN EMİCİ DEVLETLER VE İŞBİRLİKÇİ ÖRGÜTLERİN BU CENNET VATANIMIZI,BU BÜYÜK VE ŞANLI MİLLETİMİZİ,BU KADİM VE GÜÇLÜ DEVLETİMİZİ YAKMAK,YIKMAK VE ÖLDÜRMEK İÇİN İNSANLARIMIZA (ÖZELLİKLE GENÇLİĞE) AŞILANMAK İSTENEN ZEHİRLİ BİR İKSİRDİR.

  Bugün Ne Yazıkki Kafamızı Ne Yana Çevirsek Bu İllet Yüzünden Dağılan Aileler Ve Hatta Kaybolan Hayatlar Görüyoruz Bu Durumda Bize Yukardaki Tespitlerimizde Haksız Olmadığımızı Gösteriyor Üniversiteli,Liseli Hatta İlkokullu Gençlerin Bir Köşede Yada Bir Kaldırım Üstünde Ölümle Pençeleştiğini (Ne Yazıkki ) Görüyoruz Bu Ölüm Çubukları Ve Tozlarını İnsalarımızın Kanına İşleyen Baronlarsa Kurmuş Oldukları Çarkın Tıkır Tıkır İşlediğini İnsanlarımızın Göz Göre Göre Yokoluşlarını Hain Bir Kahkaha İle Seyrediyorlar.

  Burada Şunu Belirtmem İcap Ederki ; Bizim Bu Ölüm Çubuklarından Ve Tozlarından Nefes Almış Yada Nefes Çekmiş İnsanlarımızla Hiç Bir Sıkıntımız Olmamalı Bu İnsanlara Yapılabilecek Olan (Elinden Geliyorsa) Gerekli Duruş,Nasihat,Tedavilerine Yardım Ve Işığa Davet Olmalıdır.

  Bizim İşimiz Ve Sıkıntımız Sınır Dışındaki Zehir Patronları Ve Ülkemizdeki Yardımcılarıyla Olacaktır Zaten Bu Konuda Şimdi Devletimiz Gerekli Mücadele,Yardım Ve Hizmeti Veriyor Bizlerde Fert Fert Bu Kutlu Hizmete Destek Olmalıyız.

  1.5 Milyar Müslüman Milletinin 80 Milyon Nufuslu Türkiye Halkları Olarak Bizlerde İman Etmiş Ve İnanmışızki Kainatın Her Noktasına Hükmeden Yegane Güç Sadece YÜCE ALLAH'tır Bizim Ülkemizde O ''MUTLAK GÜÇ''ten Sonra Gelen Büyük Güç Milletimizin Gücüdür Bugün Bütün Dünya Biliyorki Milletimiz Olmaması Gereken Bir Yanlışa Karşı Durmak İstedimi Çıplak Ayakları İle Tankların Karşısına Bile Dikilmekten Çekilmez Ve Geri Durmaz. Milyonlarca İnsanımız Gibi Bende İnanıyorumki Millet Olarak Bu Kutlu Davayı Sırtlarsak Bu Ölüm Maddelerini Yerlere Savurur Ve Bu Ölümleri İnsanlarımıza Reva Gören Kanlı Katillerin Oyunlarını Yerle Yeksan Edebiliriz.

  Son Olarak Müsadenizle Belirtmek İsterimki Biliyorsunuz Hitabıma Başlarken Bu Büyük Milletin Dost Yürekli Ve Dost Fikirli Fertlerine (Sizlere) Bir ''DAVET''te Bulundum.Rahmani Ve Dosthane Bir ''DAVET''te Artık Şimdi Davet Edildiğiniz Mekanı ( KUYU BAŞLARINI ) Hepimiz Biliyoruz.

  Bu ''DAVET'' Işığa ''DAVET''tir,Bu ''DAVET'' İnsanlarımıza Sahip Çıkma Davetidir Ve Bu ''DAVET'' Milli Kurtuluş Davetidir.

  Bu ''DAVET'' YÜCE ALLAH'ın İzniyle Hayırlı Bir ''DAVET''tir Ve Mensubu Olduğumuz YÜCE İSLAM DİNİ'nden Biliyoruzki DAVETE İCABET SÜNNET'tendir.Bu Doğrultuda Gücü Nispetince Adım Atmış Ve Atacak Olan Herkesin YÜCE ALLAH Yar Ve Yardımcısı Olsun Ve Şereflerini Her Daim Var Etsin İNŞALLAH.

  NE MUTLU YAŞATMAK İÇİN YOLA ÇIKANLARA.

  MUSTAFA GÜNDÜZ
  (KARABEYAZ)
  Kandıra 2 Nolu T Tipi Kapalı Cezaevi
  İZMİT/KOCAELİ
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1.431 gösterim

 • Toplam Viral: 1.867 gösterim
 • Toplam Seed: 43 gösterim
 • Toplam Direkt: 6.708 gösterim
 • Viral Puan: 200,42