3.795 gösterim
16,43 viral puan

İstanbul Gençlik Festivali

İstanbul Büyükşehir Belediye'si tarafından düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali İGF 4-7 Mayıs tarihlerinde başlıyor!!!
MerakliYazar 31.03.2017 saat 12:02
 1. ·

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenecek olan İstanbul Gençlik Festivali senin gibi 300 bin gençle; sivil toplum kuruluşları, yayınevleri, dergiler, üniversiteler, eğitim kurumları, öğrenci platformları, - kariyer, kamu ve spor kurumları, geleneksel sanatlar ve el sanatları alanlarında faaliyet gösteren 300 katılımcıyla bir araya getiren 4 gün sürecek bir gençlik festivalidir.Festival ekibi, toplamda 300.000 m² alana yerleştirilmiş kapalı ve açık alanlarda gerçekleşen hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite, konser, atölye ve etkinliği sen ve arkadaşların için düzenliyor.

  Bu Mayıs’ta da festival kaldığı yerden devam ediyor. Daha atölye, daha söyleşi, daha konser, daha aktivite ve daha etkinliğe bir de fırsat dolu bir detay ekledik: Kariyer Günleri. Evet Genç, seni neler beklediğine detaylı olarak buradan da ulaşabilirsin tabi; ama biz burada da bahsedelim:

  - Hakkında bilgi sahibi olabileceğin Sivil Toplum Kuruluşlarını senin için bir araya getirdik.

  - Arkadaşlarınla eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda sosyal ve zihinsel becerilerini geliştirebileceğin atölyeler ve aktiviteler kurguladık.

  - Hem sosyal medyadan hem de gazete dergi televizyonlardan takip ettiğin başarılı rol modelleri söyleşilere davet ettik ki merak ettiğin herhangi bir konu varsa sorma fırsatın olsun.

  - Festival alanına konumlandırılacak sanat galerisinden tut sergiler ve stantlara kadar her şey senin daha keşfetmen, öğrenmen ve eğlenmen için seçildi.

  - Yerel Tatları keşfedeceğin birbirinden değişik lezzetlerin nasıl yapılacağını öğreneceğin alanlara Türkiye’nin dört bir yanından misafirler davet ettik.

  - Geleceğine şekil vermen için seni senden daha iyi tanıyan uzmanlarla birlikte Kariyer Günleri’ni düzenledik ve bunun için bir öncü markayı bir araya getirdik.

  - Farklı kategorilerde bir yarışma düzenledik; ama amacımız rekabet değil seni üretmeye daha teşvik etmek.

  - Sevdiğin sosyal medya fenomenlerini, sanatçıları ve sporcuları da çağırdık hep birlikte eğlenip öğrenelim diye. Hiçbiri bizi kırmadı, senin için orada olacaklar.

  - Kısacası 4 günlük harika bir program yaptık; sana da keyfini sürmek kaldı.  Bizden duymuş olma da daha pek sürpriz de festival alanında seni bekliyor olacak

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 23 gösterim
 • Twitter: 4 gösterim

 • Toplam Viral: 58 gösterim
 • Toplam Seed: 231 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.506 gösterim
 • Viral Puan: 16,43