2.557 gösterim
10,48 viral puan

İnsana Müthiş Derecede Mutluluk Veren 10 Durum

Mutluluğu hayatının her anında, her yerinde aramaktan vazgeçip, zaman zaman elimize geçen mutluluklardan keyif almaktır.
FatmaDuru 19.05.2016 saat 10:36
 1. 1. Gol Atmak

  Yaşanabilecek en güzel duygulardan biridir. Müthiştir. Hele ki taraftarınız önünde başarmışsanız tadından yenmez.
 2. 2. Ayar Vermek

  Ego şişirme yöntemidir. Verilen ayarın yerine ulaştığını bilmek, hele de tadında yapılırsa harika bir zevk, doyum, mutluluk verir.
 3. 3. Banyodan Sonra Uyumak

  Banyo yaptıktan sonra uyku bastırır, uyumak ister bünye. Bir uçurtma hafifliğinde, keyifli bir haldir. Bazen yeniden doğma hissini yaşatır insana.
 4. 4. Arkadaşa Yapılmış Eşek Şakasının İşleyişini İzlemek

  10 numara mutluluk ve heyecan verir. Gülmemek için kendinizi sıktığınız heran çok güzeldir. Şaka bittikten sonra bile her hatırladığınızda, her konuştuğunuzda bazen kahkahalar eşliğinde dilinizden dökülen cümlelere dönüşür bu anlar.
 5. 5. Şarkı Söylemek

  Sadece beynin değil tüm vücudun mutlu hissetmesini sağlıyormuş. Alman Müzik bilimcisi Eckart Altenmüller, şarkı söylemenin seks kadar zevk verdiğini söyledi. Altenmüller, şarkı söylerken mutluluk hormonu Oxytocin'in aşırı salgılandığını tespit etti. Dr. Altenmüller Oxytocin hormonunun sadece beyinde değil bütün vücudun mutlu hissetmesine neden olduğunu tespit etti. Araştırmaya göre müzik dinlerken şarkı söylemek stres hormonlarının azalmasına ve insanın rahatlamasına neden oluyor. Hele de konsere çıkıp şarkı söylediğiniz ve beğenildiğiniz anların tümü onlarca orgazma bedeldir.
 6. 6. Çalışılmamış Sınavın Ertelenmesi

  Sınavla kafayı bozduğunuz bir hafta içinde bir şey çalışamazsınız; standart bir öğrenci gibi çalışmayı son güne bırakırsınız. sınavdan bir gün öncesi okulu asar, derse girmezsiniz…bütün gün çatlar, patlar, evde bir ileri bir geri yürürsünüz ve daha fazlası. Sonra sınavın ertelendiğini öğrenirsiniz. Bu olay bünyede uyuşturucu etkisi yapar; Belirtileri : anlık mutluluk sevinç, ne yapacağınızı şaşırırsınız, mesutsunuzdur, bulutların üstündesinizdir. Sonrasını düşünmezsiniz bile. O an hissedilen mutluluk her zevkin üstündedir.
 7. 7. Masaj

  Dolaşım sistemine, sinir sistemine, solunum sistemine, sindirim sistemine, üriner sismeteme ve hareket sistemine faydalıdır. insanları ruhsal ve bedensel olarak rahatlatır. Masaj her insanın gönüllü olarak tema olacağı bir sanattır. Sereserpe yatıp, gevşemenin tadını çıkarmak, inlemek bazan, hülyalı hayaller kurmak..
 8. 8. Bir Türlü Aklınıza Gelmeyen Bir Şeyin Birden Aklınıza Gelmesi

  Bir melodinin devamı, bir şarkının, kişinin, parfümün vs. ismini günlerce düşünüp ilgili ilgisiz herkese sorup, her yerde araştırıp bulamadıktan sonra bu hatırlayamadığınız şeyin birden ya da yavaş yavaş aklınıza gelmesi ile yaşanan rahatlama anının tadı bir harikadır.
 9. 9. Araba Kullanmak

  Yalnızken ve ozellikle yagmurlu bir havada, bos yollarda yapildiginda pek zevkli olan eylem Pek çok insan dünyanın en güzel zevklerinden birisi olarak tanımlar bu eylemi.
 10. 10. Flört Etmek

  Adı olmayan, tadı olan ilişki biçimidir flört etmek. İnsanın doğasında yer alan, hemen herkesin hoşlandığı , masumluk barındıran bir durumdur. Birlikteliğe gerek olmayan arada elektiriklerin dolaştığı , ufak laf carpıtmaların gezdiği nazlı tripler atıldığı erken kadın çekimi ... Nereye gittiğinizi bilmezsiniz ama yinde de gidersiniz , umursamazsınız .. Hele de bakışmak müthiş bir flörttür. İnanılmaz güzel duygular hissettirir.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 50 gösterim

 • Toplam Viral: 75 gösterim
 • Toplam Seed: 244 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.238 gösterim
 • Viral Puan: 10,48