2.554 gösterim
4,70 viral puan

Putin'den çarpıcı açıklamalar

Katıldığı bir canlı yayında halktan gelen soruları yanıtlayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin çarpıcı açıklamalar yaptı.
hel ios 15.04.2016 saat 16:06
 1. Rusya Kamu Yönetimi ve Ulusal Ekonomi Akademisi Profesörü Vladimir Slatinov Türkiye konusundaki temkinli sürecin başladığını ileri sürdü. "Türkiye bizim uçağımızı düşürdüğü ilk anlarda Devlet başkanı Putin2in üslubu çok sertti. Ancak programda yaptığı konuşmasında daha yumuşak konuştuğunu fark ettim. Putin, Türkiye'nin Rus turistler dahil bütün turistlerin can güvenliğini sağlamak için ciddi anlamda çaba harcadığını söyledi. Bu konuşmadan Devlet başkanımızın daha yumuşak bir üslup kullandığı ve temkinli sürecin başladığını anladım." dedi.

  Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkilerin yumuşaması konusunda Rusya tarafının henüz ciddi adımlar atmadığını söyleyen Slatinov, "Bazı nedenlerden dolayı Rusya tarafı bu konuda ciddi adımlar atmıyor. Henüz bunun yapılması için gerekli şartlar sağlanmadı. En azından Rusya şu anda bunun gerçekleşmeyeceğini düşünüyor. Bunlar dikkate alındığında, Türkiye ile yakın gelecekte ilişkilerin düzeleceğine dair bir umut var. Gerçi henüz bir sürü anlaşmazlık olsa da, bunların zaman içinde çözeleceğine inanıyoruz." dedi
 2. Panama Belgeleri ile ilgili sorulan soruyu da cevapsız bırakmadı  Panama belgeleriyle ilgili de sorulan soruya cevap veren Putin, yakın arkadaşlarının adı geçen belgelerde vergi kaçırdığı ve kısa zaman öncesinde elde ettiği milyon dolarlar hakkında her şeyin normal hiçbir şeyin illegal olmadığını hatta panama belgelerinin Amerika'nın provokasyonu olduğunu ileri sürdü.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 3 gösterim
 • Toplam Seed: 543 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.008 gösterim
 • Viral Puan: 4,70
şu an popüler
 • Reklamı Atla