41.861 gösterim
2,08 viral puan

Türk ve Dünya Televizyonlarından Hepimizin Kendimizi Birer Üyesiymiş Gibi Hissettiği 18 Ünlü Aile

Listedeki ailelerin çoğuna baktığınızda insanları aile yapan tek şeyin kan bağı olmadığını göreceksiniz. Yeri geldiğinde komşular, dostlar, arkadaşlar, her gün alışveriş yaptığınız mahalle esnafınız bile ailenizden biri gibi olabilir.
jakumetsu 12.01.2016 saat 14:58
 1. 1. Addams Ailesi

  Hem televizyonda çizgi filmlerini hem de sinema filmlerini izlediğimiz tuhaf aile Gotik bir tarzları vardı. Her bireyinden bir nebze ucubelik aksa da bu onları daha da sevimli bir aile haline getiriyordu.
 2. 2. Sanal Ailesi

  Türk televizyon tarihinin efsane ailelerinden biri. Maymun Çarli'nin ailelerine katılmasıyla tüm hayatları değişen Sanal ailesi bir yandan maymuna kalan mirastan yararlanmaya bir yandan da Çarli'nin yaramazlıklarıyla baş etmeye çalışıyordu.
 3. 3. Jetgiller

  Geleceğin dünyasında yaşayan, uçan arabalara binen, robot hizmetçileri olan bir aileydi. İzlerken imrenirdik kendilerine.
 4. 4. Fırıldak Ailesi

  Türk televizyonlarında izlediğimiz, tamamen yerli malı ailelerden biriydi. Orta sınıf bir Türk ailesi olan Fırıldaklar'ın maceraları izleyenleri kahkahaya boğuyordu.
 5. 5. Çakmaktaş Ailesi

  Jetgil ailesinin tam zıttıydı bu aile Kendileri Taş Devri'nde yaşardı. Kullandıkları her araç gereç devre uygun nitelikteydi. Fred, Wilma, Barney ve Betty'nin maceraları tüm dünyada beğenilerek izlenirdi.
 6. 6. Stark Ailesi

  Game of Thrones aleminin en çok acılar çekmiş ailesi. Sadece ilk bölümde birlikte görebildik. Sonra o koca hanedan acıların çocuğu durumuna düştü. Ancak, ne olursa olsun diziyi seven birçok izleyicinin hala favori ailesi.
 7. 7. Baskül Ailesi

  Baba hariç tüm bireyleri şişman olan bir ailenin serüvenleri anlatılıyordu dizide. Kimi zaman kilo verme çabalarına giriyor kimi zaman da kilolarıyla gayet barışık bir görüntü sergiliyorlardı.
 8. 8. Simpson Ailesi

  Belki de dünyanın en meşhur ailesi. Homer Simpson ve ailesinin maceraları uzun yıllardır televizyon ekranlarında gösterilmeye devam ediyor ve daha da devam edecekmiş gibi duruyor.
 9. 9. Kaygısızlar

  Dile kolay. 3 kadın 36 çocuk. Memnun Kaygısız'ın işi çok zordu. Köyden gelip evlerine yerleştikleri Berber İsmail ve Zeynep'in ise daha da zordu. Absürd komedinin en iyi örneklerinden biriydi.
 10. 10. Bundy Ailesi

  Evli ve Çocuklu dizisinin eğlenceli ailesi. Bir dönemin televizyon efsanesi. Hayatından nefret eden bir baba İlgisiz bir anne ve sorunlu çocuklarıyla orta halli bir hayat sürdürmeye çalışıyorlardı.
 11. 11. Bizim Aile

  Adile Naşit, Münir Özkul, Tarık Akan, Halit Akçatepe, Şener Şen, Ayşen Gruda ve Yeşilçam'ın diğer efsane isimleri. Aile denen şeyin sadece kan bağından ibaret olmadığını öğretmişti bu film bizlere.
 12. 12. Griffin Ailesi

  Family Guy serisinin başrolünde olan aile Sıradışı hikayeleriyle yıllardır dünya televizyonlarında sevilerek izleniyorlar.
 13. 13. Ziyagil Ailesi

  Aşk-ı Memnu'nun entrikalarla dolu ailesi. Aile içerisinde dönen yalanlar ihtiraslar, aldatmalar Türk izleyicisinin epey ilgisini çekmiş, başka ülkelerde de birçok hayran edinmişti.
 14. 14. Huxtable Ailesi

  Cosby Show'u izleyenlerin gayet yakından tanıyacağı, sevimli aile Sıradan bir ailenin sıradan sorunları esprili bir dille anlatılıyordu.
 15. 15. Kirişçi Ailesi

  Geniş Aile dizisinde başrol Cevahir'in ailesi. Herkes işi gücü bırakıp Cevahir'in ailenin başına sardığı belaları def etmek için uğraşırdı. Cevahir ve Koyu Bilal arasındaki sürtüşme izlenmeye değerdi.
 16. 16. Sütçüoğlu Ailesi

  Avrupa Yakası'nın bizlerle tanıştırdığı aile Sert ama tonton bir baba evhamlı bir anne ve birbirleriyle kedi köpek gibi didişen iki kardeşin hikayelerini kahkahalarla izliyorduk.
 17. 17. Aksu Ailesi

  Hangimiz çalmadık Süper Baba'nın müziğini flütlerimizle? Fikret Aksu'nun, yani Fiko'nun tek başına çocukları için nasıl mücadeleler verdiğini izlemiştik. Kendi ailemizden sıcak birer parça bulmuştuk her bölümünde.
 18. 18. Çetinoğlu Ailesi

  Taş fırın erkeği Haluk, personel müdürü Meltem, feminist Duygu ve Havuç Emre... Uzun yıllar anne babalarının çocuklar duymasın diye mutfakta kavga etmeyi tercih ettikleri bu diziyi izledik. Sonra çocuklar büyüdü tabii.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 2 kişi var
 • Facebook: 8.542 gösterim
 • Twitter: 117 gösterim

 • Toplam Viral: 8.774 gösterim
 • Toplam Seed: 20.104 gösterim
 • Toplam Direkt: 12.983 gösterim
 • Viral Puan: 2,08