9.879 gösterim
2,23 viral puan

Bir Sanal Rol Yapma Oyunu Olan Popmundo'yu Oynamak İçin 10 Geçerli Sebep

Gerçek hayat ve o hayata dair sıkıntıları atıp kendi hayal dünyasına dalmak isteyen kullanıcılar için Popmundo, en tercih edilesi oyundur. Bu oyunda bizleri neler bekliyor bir bakalım...
YasinSOLAK 12.11.2015 saat 10:26
 1. 1. Dünyanın En Tanınmış Sanatçısı Olmak

  Hep güzel bir basgitar veya keman sanatçısı olduğunuzu hayal etmiyor muydunuz? Dünyanın en tanınmış sanatçısı siz olun; turneleriniz, destansı konserleriniz ve bir sürü festival başarılarınız olsun.
 2. 2. Yasak Aşklar, Konser Sonrası Kaçamaklar ve Bol Flörtlü Randevular

  Toplumda bastırdığınız duygularınızı yaşamak mı istiyorsunuz? Her çiçekten bal alma rolünüzü oynayabileceğiniz ortamdasınız. İsterseniz parkın bir köşesinde hoşlandığınız tanınmamış kadın/adamla, isterseniz de dünyanın tanınmış bir starıyla birçok destansı randevu sonrası otelde haz dolu zamanlar. Rol yaparken hangisi sizin ilginizi çekerse… Ha, bir de kalabalık poligami evlilikleri veya kaçamakları da unutmamak gerekir.
 3. 3. Sadece Mutlu Bir Yuvanın Mimarı Olmak

  Yüksekte, şan şöhret ve parada gözünüz yok. Siz mutlu bir aşk ve o aşkın meyveleriyle huzurlu olmak istiyorsunuz. Azıcık aşınız, kaygısız başınız. Kendinize filminizi çekebileceğiniz güzel bir rol arkadaşı bulursanız neden olmasın?
 4. 4. Kendinizi Eğitime Adayın

  Okusaydınız, olanaklarınız önünüze serilseydi siz bir profesör mü olmak isterdiniz? Burada onu yaşayabilirsiniz. Bir yetenek öğrenin ve eğitimin gururu olun. Sizden ders alsınlar.
 5. 5. İnsanlığı Yönetmenin Fırsatını Yakalayın

  Vali veya defterdar olun ve koca bir şehrin sorumluluğunu alın. Halkın refahı sizden sorulur. Tüm düzenlemeler size aittir.
 6. 6. İnsan Yaşamının Kurtarıcıları Olmayı Düşünün

  Kan alın, tahliller yapın, zombilerin gazabına uğramış hastalarınızın hayatlarını kurtarın. Hem de ilaçlarınız ve yaptığınız iğneleriniz sayesinde ödüller alın…
 7. 7. Despot Bir Patron Olup Oturun ve Paralarınızı Sayın

  Bar zincirleri, otel restoran ve daha fazlası! Bu tarz yerlere sahip olun. Bir sürü çalışanınız emrinize amade olsun. Siz sadece oturun ve gelirlerinizi hesaplayın. Sakın çalışanlarınızın canlarından bezip sizi terk etmelerini gerektirecek kadar da nefret edilesi olmayın.
 8. 8. Denizin Derinliklerindeki Keşfedilmeyi Bekleyen Gizemleri Çözün

  Hemen ekipmanlarınızı alın ve okyanuslara dalın. Orada göreceğimiz ilginç şeyler ve karşılaşacağımız maceralar sizi heyecanlandıracaktır…
 9. 9. Bir Kanun Kaçağı Olun

  Suçlu olun. Polisin işi, ne sizle uğraşsın. Toplumun içinde çıkaramadığınız o canavar ruhu bu oyunda yönlendirin.
 10. 10. Hükümler ve Siz

  Yargıç veya polis olun. Şehrin düzenini bozan lanet suçlulara günlerini gösterin ve bütün halk size minnettar olsun.
 11. 11. Bunlar ve Daha Farklı Rol Kurguları

  Siz hangisini yaşamak isterseniz yapmanız gereken tek şey kayıt olmak ve Popmundo dünyasında bir yer bulmak. Her şeyi kendinizin belirleyebileceği çok değişik bir dünya yaratın. Sizin doğrularınız ve düşleriniz…

  Hepsi ve daha fazlası için:
  http://www.popmundo.com

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 14 gösterim
 • Twitter: 28 gösterim

 • Toplam Viral: 159 gösterim
 • Toplam Seed: 4.430 gösterim
 • Toplam Direkt: 5.290 gösterim
 • Viral Puan: 2,23