2.674 gösterim
36,63 viral puan

Gençler, Sagopa Kajmer’le coştu!

Sagopa Kajmer ismiyle bilinen Türkçe Rap müziğin başarılı şarkıcısı Yunus Özyavuz, Çekmeköy’de sevenleriyle biraraya geldi. Sagopa Kajmer performansıyla konser alanını dolduran gençleri coşturdu. ! sahne
ihabotihabot 20.11.2014 saat 09:57
 1. Çekmeköy Belediyesi tarafından düzenlenen konserde hayranlarıyla buluşan Rap Müzik şarkıcısı Sagopa Kajmer kendisini dinlemeye gelen binlerce genç hayranını coşturdu. Çekmeköy Spor Kompleksi’nde gerçekleşen konsere Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, AK Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı ve çok sayıda Sagopa Kajmer hayranı katıldı. Sahnede sevilen şarkılarını seslendiren Ünlü sanatçı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Kajmer’e ilginin yoğun olduğu konserde sanatçının sevilen şarkılarına hayranları da eşlik etti.

  Gençlere verdikleri hizmetten dolayı memnun olduklarını ifade eden Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, gençleri bir bütün olarak görmekten mutlu olduklarını söyleyerek, "Bu konseri gençlerimize 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı da yapacaktık. Bugün burada görüyoruz ki gençliğimiz bir bütün halinde Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz gençliğe vermiş olduğu değeri bir kez daha burada Çekmeköy’ün gençliği var. İstanbul’un her yerinden gelen gençlerimiz var. Türkiye’nin her noktasından gençleri bugün Çekmeköy’de ağırlıyoruz. Bugün gençlerle burada eğleneceğiz. Gençlere Çekmeköy’de verdiğimiz hem eğitim alanında, hem sporda, butür gençlik şölenlerinde her zaman Ahmet Poyraz başkanımızla beraber bu çalışmaları devam ettireceğiz” dedi.

  Konser için 3 saat yolculuk ettiğini dile getiren Sagopa Kajmer hayranı bir genç, “Konser Çin’de olsa yine giderdim. Onu çok seviyorum “ dedi. 12 yıldır Kajmer’i dinlediğini söyleyen bir diğer Sagopa Kajmer hayranı ise heyecanlı olduğunu belirtti.

  Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, konser sonunda Sagopa Kajmer’le fotoğraf çekindi. Ardından sanatçıya çiçek takdim etti.
   

  SERDAL ALTINTEPE
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 3 gösterim

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 73 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.593 gösterim
 • Viral Puan: 36,63