3.024 gösterim
116,31 viral puan

Başkan Kahramanlı basın mensuplarına ateş püskürdü!

Mersin İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı, hiç kimsenin bu takıma zarar verme hakkı olmadığını vurguladı.!
ihabotihabot 18.11.2014 saat 13:08
 1. Mersin İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı, hiç kimsenin bu takıma zarar verme hakkı olmadığını vurgulayarak, "Bazı arkadaşlarımız gereksiz yere haber yapıyor. Burada bireysel olarak sırf bu takıma zarar veren insanlar vardır. Herkes haddini bilecek" dedi.

  Mersin İdmanyurdu, Akhisar Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Tevfik Sırrı Gür Stadyumu'nda, teknik direktör Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan idman, yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü. Futbolcuların neşeli olduğu gözlenen idman, soğuma egzersizleri ile sona erdi.

  "İNŞALLAH BU MAÇI ALDIKTAN SONRA YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ"
  Antrenmanı izleyen kulüp başkanı Ali Kahramanlı, önlerinde çok önemli bir maçları olduğunu ifade ederek, "Allah izin verirse Akhisar’a gidiyoruz. Tabi Akhisar da güçlü bir rakip, iyi bir takım. Onlar da iyi bir hava yakalamış. Onlar da iyi durumda ama ne olursa olsun inşallah biz inanıyoruz ki, bu hafta Akhisar’a gidip yenip geleceğiz. Biz de iyiyiz, iyi bir hava yakalamışız, iyi bir birlik ve beraberliğimiz var. Takımımız, hocalarımıza güveniyoruz. İnşallah bu hafta bizim için çok önemli olan bir maç hatta en önemli maç. İnşallah bu maçı aldıktan sonra yolumuza devam edeceğiz. Biz buna inanıyoruz ve güveniyoruz. Bugün Türkiye’de her gittiğimiz yerde 'Başkanım maşallah iyi gidiyorsunuz' diyorlar. Biz buralara kolay gelmedik. Çok zor şartlarda geldik. Bu birlik ve beraberliği yakalamak, bu havayı yakalamak kolay değil. İnşallah bundan sonraki süreçte tüm Mersinimizle birlikte yolumuza devam edeceğiz. Biz bundan sonraki süreci hem yönetim kurulu olarak hem Mersin olarak en iyi şekilde değerlendireceğiz. Bu fırsatı elimizden geldiğince bozmayacağız. En iyi şekilde ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız" şeklinde konuştu.

  "MERSİN İDMANYURDU'NUN İYİ GİDİŞİNDEN ÇOĞU İNSAN RAHATSIZ"
  Mersin İdmanyurdu'nun küme düşürüleceği iddiasıyla ilgili olarak da Kahramanlı, "Tabi sağda solda Mersin İdmanyurdu ile ilgili olumsuz, gereksiz, aslı olmayan haberler var. Gerçek olan var, tabi bizim borcumuz vardır. Biz inşallah bunu da çok kısa bir süre içerisinde ödeyeceğiz. Bugün CSKA Sofya Kulüp Başkanımız buradaydı. Bazı arkadaşlarımız görüştü. İnşallah çok kısa bir süre içerisinde borcumuzun bir kısmını ödeyeceğiz. Geri kalanını da vadelendirerek ödeyeceğiz. Bu şehrin bu takıma sahip çıkması lazım. Bugün Türkiye’de Mersin İdmanyurdu’nun iyi gidişinden çoğu insan rahatsız. Bunu gözümüzle, kulağımızla duyuyoruz ki bilerek bu takımın önünü kesmek için bir takım böyle olumsuz haberleri ortaya atıp sırf takıma zarar vermek istiyorlar. Ancak biz buna izin vermeyeceğiz. Biz buna müsaade etmeyeceğiz. Biz burada olduğumuz sürece ve sağ olduğumuz sürece elimizden ne geliyorsa yapacağız. Ancak bu sadece bizimle değil. Bütün Mersinimizin bu konuda yakalamış olduğumuz bu havayı kimsenin bozmaya hakkı yok. Biz kimseye bu fırsatı vermeyeceğiz" diye konuştu.

  "HERKES HADDİNİ BİLECEK"
  Eski Teknik Direktör Hakan Kutlu'nun alacakları ile ilgili ortaya atılan iddialarla ilgili de konuşan Kahramanlı, "Ben özellikle basındaki arkadaşlarımıza da net olarak söylüyorum. Tabi bu herkes için değil. Bazı arkadaşlarımız biz geldik geleli yani bu şehrin takımı olan bu kulübün siz nasıl bu kadar zarar vermek istersiniz. Peki bu kulübün önünü niye tıkamaya çalışıyorsunuz. Ortada ne var. Tabi ki Hakan Kutlu’nun alacağı vardır. Herkesin alacağı vardır. Sadece Hakan Kutlu değil çok insan senedini avukata vermiştir. Peki Hakan Kutlu senedi avukat verip de bazı basında olan arkadaşlarımızın bu konuda bunu manşet etmesi doğru mu. Biz kendimiz kendi ayağımıza kurşunu sıkıyoruz. Bu arkadaşlarımızı kınıyoruz. Bu arkadaşlarımızla ilgili bundan sonra ben konuşurum. Hiç kimsenin bu takıma zarar verme hakkı yoktur. Herkes haddini bilecek. Biz bir aileyiz. Aile içerisinde konuşuruz, kavga ederiz ama dışarı çıktık mı bunlar biter. Maalesef burada bir aile yok. Burada bireysel olarak bazı insanları sırf bu takıma zarar veren insanlar vardır. Biz bu kulüpte tabi ki alacağımızda vardır vereceğimiz de vardır" ifadelerini kullandı.

  "BAZI ARKADAŞLARIMIZ GEREKSİZ YERE HABER YAPIYOR"
  Alacak konusunda sadece kendi kulüplerinin değil çoğu kulübün sorun yaşadığını vurgulayan Kahramanlı, "Şu anda en iyi olan biziz. Takım burada. Haziran'da sezon başladı. O günden bugüne kadar biz Eylül ayının maaşlarını, primlerini ve her şeyi ödemişiz. Şurada Ekim ayımız var. Onu da bugün yarın ödeyeceğiz. Bugün en iyi kulüplerde bile 2 ayda bir maaş öderler. Ama maalesef ne hikmetse Mersin İdmanyurdu'na gelince herkes eleştirelim, ne varsa onu gündeme taşıyalım, zarar verelim diye düşünüyor. Bu yazık, günah. Biz emeğimizi veriyoruz. Birileri ise bunu bozmaya çalışıyor. Lütfen buna müsaade etmeyin, bunların önünde durun. Burada basına çok şey düşüyor. Bazı arkadaşlarımız gereksiz yere haber yapıyor. Biz şehrin takımına hizmet ediyoruz. 24 saat çalışıyoruz. Biz her zaman burada olmayabiliriz. Lütfen bu takıma, bizlere sahip çıkın daha güzel şeyler yapalım. Önümüzü kesmeyin. Taraftarlarımıza da sesleniyorum. Taraftarlarımız da bu konuda böyle olumsuz haber yapan kimse onların karşısına çıkmak zorundadır. Biz burada Mersin İdmanyurdu için çalışıyoruz. Biz kendi kendimizin de önünü kesmeye çalışıyoruz. Önümüzü kesenler de vardır. Bunun içinde bazı arkadaşlarımız da vardır. Lütfen basın olarak o içinizdeki hainleri ayıklayın. Bunların burada işi olmaması lazım. Bunlar samimi değil. Bunlar dost değil. Bu konuda herkesin duyarlı olmasını istiyoruz. Herkesin hem şehrine hem takımına hem de yönetimine sahip çıkmasını istiyoruz. Biz bir şehrin takımına hizmet ediyorsak herkesin bu konuda bizim yanımızda yer alması lazım. Biz yanlış bir şey yapmıyoruz. Her gittiğimiz yerde Mersin İdmanyurdu konuşuluyor" dedi.

  KORAY ÜNLÜ
  MERSİN
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 4 gösterim

 • Toplam Viral: 12 gösterim
 • Toplam Seed: 26 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.986 gösterim
 • Viral Puan: 116,31