3.192 gösterim
99,75 viral puan

Satırlı soyguncular böyle görüntülendi!!

Sultanbeyli’de girdikleri bir marketi satır ile soyan kar maskeli 16 yaşındaki iki genç, güvenlik karmaları tarafından görüntülendi.!
ihabotihabot 18.11.2014 saat 11:17
 1. .Soygundan iki saat sonra polis tarafından gözaltına alınan zanlıların ifadelerinde, “Filmde gördük denemek istedik” dedikleri öğrenildi.

  Olay, Sultanbeyli Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde meydana geldi. Erdoğan Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir markete giren kar maskeli ve satırlı iki genç, kasiyeri etkisiz hale getirerek yaklaşık 750 lirayı alarak kaçtı. Soygunun ilk şokunu atlatan işyeri çalışanları durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen Sultanbeyli Asayiş Büro ekipleri kamera görüntülerinde yola çıkarak tespit ettiği S.A (16) ve H.C(16) olaydan iki saat sonra kıskıvrak yakaladı. Soygunda kullandıkları maskeleri ve satırları atan zanlıların üzerlerinde yapılan aramada marketten aldıkları paralar ele geçirildi.

  “FİLMLERDE GÖRDÜK MERAK ETTİK”
  Market soyan S.A. ve H.C. Sultanbeyli Asayiş Büro’daki ifadelerinde suçlarını kabul ederek soygun yapmayı filmlerde gördüklerini ve uyguladıklarını söyledi. Zanlılar emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

  SOYGUN ANI GÜVELİK KAMERASINDA
  Öte yandan soygun anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, iki kişi önce markete giriyor. Daha sonra kasaya yönelen soyguncular, yanlarında getirdiği satırlar ile kasiyeri tehdit ediyor. Satırı görünce kasiyer kasadan uzaklaşıyor. Zanlılardan biri kasaya geçerek 750 lirayı alıyor. Zanlılar daha sonra marketten çıkıyor.

  CENK İŞVER

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 10 gösterim
 • Toplam Seed: 32 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.150 gösterim
 • Viral Puan: 99,75