3.192 gösterim
32,57 viral puan

Eşini öldürdü, adliyeye gülerek girdi!

Adana'da, kendisini aldattığını ileri sürdüğü eşini ağzına ateş ederek öldüren kocanın, 4,5 ay sonra çelik yelek giymiş olarak silahıyla birlikte yakalandıktan sonra adliyeye sevk edilirken gülmesi dikkat çekti. !
ihabotihabot 16.11.2014 saat 15:21
 1. 3 Temmuz 2014'te, Yüreğir ilçesinin Karacaoğlan Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nda meydana gelen olayda kendisinden ayrılmak istediği için cinayetten iki ay önce İhsan Balsak (38), eşi Dilek Balsak'ı (34) balkondan atıp yaralanmasına neden oldu. Bunun üzerine Balsak polise başvurup koruma istedi. Balsak'a koruma kararı verildi ancak bir süre sonra kocası tehditle korumanın kaldırılmasını sağladı. Ancak, eşinden ayrılmaya kararlı olan Dilek Balsak evden ayrılınca koca çılgına dönen koca Balsak eşini konuşma bahanesiyle otomobiline alıp tüfekle ağzına ve karnına ateş ederek öldürüp kaçtı. Katil zanlısı oca dün Yüreğir Araştırma Ekipleri tarafından Haşim Dalgıç Bulvarı üzerinde yakalandı. Polis yaptığı üst aramasında kati zanlısının üzerinden çelik yelek ile karşılaştı. Ayrıca zanlının üzerinde de tabanca ve 30 mermi ele geçirildi.

  Emniyete getirilip sorgulanan zanlının bugün adliyeye sevk edilirken kendisini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakıp gülmesi dikkat çekti.

  FATİH KEÇE
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 10 gösterim
 • Toplam Seed: 98 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.084 gösterim
 • Viral Puan: 32,57