2.512 gösterim
78,50 viral puan

Beşiktaş’ta sakatlık şoku!

Beşiktaş Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti. Dün yapılan antrenmanda sakatlanan Uğur Boral’ın iç menisküsünde yırtık olduğu tespit edildi.!
ihabotihabot 15.11.2014 saat 17:03
 1. Spor Toto Süper Lig’in 10. haftasında Kasımpaşa ile karşılaşacak olan siyah-beyazlılarda, hazırlıklar sürüyor. Bu sabah saatlerinde basına kapalı olarak yapılan antrenman, yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Antrenmana milli takımlarda olan Olcay Şahan, Veli Kavlak, Mustafa Pektemek, Gökhan Töre İsmail Köybaşı, Oğuzhan Özyakup, Atiba Hutchinson, Pedro Franco, Tomas Sivok ile salonda çalışan Tolga Zengin katılmadı.

  UĞUR BORAL ŞOKU

  Ayrıca, dün akşam yapılan antrenmanda sakatlanan ve bu sabah Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’nde MR'ı çekilen Uğur Boral'ın iç menisküsünde yırtık olduğu tespit edildi.
  Teknik Direktör Slaven Bilic'in yardımcıları yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman takım halinde yapılan ısınma koşusu ile başladı. Streching çalışması ve pas çalışması yapıldı. Dar alanda kontrol pas ve pres çalışması sonrası 3 grup halinde yarım sahada değişmeli olarak çift kale maç yapıldı. Antrenman kondisyon koşuları ile sona erdi.

  Siyah-beyazlılar, hazırlıklarına yarın saat 11.00 ve 16.00’da basına kapalı yapacağı antrenmanlarla devam edecek.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 3 gösterim
 • Toplam Seed: 32 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.477 gösterim
 • Viral Puan: 78,50