2.948 gösterim
40,94 viral puan

İzmit Belediyesi, köyleri önemsiyor!

Geçtiğimiz 30 Mart seçimlerinden sonra 50 köyün sorumluluğunun dahil olduğu İzmit Belediyesi yetkilileri sık sık köyleri ziyaret ediyor.!
ihabotihabot 07.11.2014 saat 19:48
  1. Haftanın en az bir gününü köylere ayıran belediyenin üst yönetimi, sorunları yerinde tespit edip, yapılacak hizmetlerin planlamasını yapıyor. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yurt dışında olduğu için katılamadığı Bayraktar ve Balören köy ziyaretlerinde Başkan Vekili İbrahim Bulut ile daire müdürleri yer aldı. Bayraktar Köyü Muhtarı Arif Akdeniz ile Balören Köyü Muhtarı Ahmet Demir de inceleme gezisi sırasında hazır bulundular.

    İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, Bayraktar Köyünde adım atmadık yer bırakmadı. Köyü baştan sonra dolaşan ilkokulu da ziyaret eden Bulut, okulun salonun yeniden düzenleneceğini söyledi. Bayraktar muhtarı ve sakinleri İbrahim Bulut ve beraberindekilere büyük ilgi göstererek mancarlı pide ikramında bulundular. Belediye yetkilileri, Balören köyünde de incelemelerde bulundular.

    İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, köyleri önemsediklerini ifade ederek, “Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan, kent merkezinde ne varsa köylerde de onun olması taraftarı. Köylerimizin sorunlarının giderilmesi, vatandaşlarımızın kalkınması için projeler hazırlatıyor. Eskiden köylerimize sadece Büyükşehir Belediyesi hizmet götürüyordu. Artık, İzmit Belediyesi olarak bizde köylere hizmet götürmeye başladık. Her iki belediye tarafından yapılacak hizmetlerle köylerimiz daha da güzel olacak ve kentten köye göç başlayacaktır” dedi.

Yorumlar

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 8 gösterim
  • Toplam Seed: 72 gösterim
  • Toplam Direkt: 2.868 gösterim
  • Viral Puan: 40,94