2.483 gösterim
56,43 viral puan

Bodrum katına düşen köpeği itfaiye kurtardı!

Adana’nın Kozan ilçesinde inşaat halindeki binanın bodrum katına düşen köpeği itfaiye kurtardı. !
ihabotihabot 07.11.2014 saat 13:29
 1. Alınan bilgiye göre olay, Tufanpaşa Mahallesi Orçan Hüseyin Sokak üzerinde meydana geldi. 6 katlı bir inşaatın bodrum katına bir köpeğin düştüğünü gören vatandaşlar Adana Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerine haber verdi. Köpeği görerek itfaiyeye haber veren Oğuz Can, “Bu inşaatın etrafını kontrol ederken köpeğin burada olduğunu gördüm. Hayvanı çağırdım ve her türlü yolu denememe rağmen köpeği bulunduğu yerden çıkartamadım. Kaç günden beri burada olduğunu bilmiyorum. Bende köpekleri ve hayvanları çok severim. Hemen itfaiyeye haber verdim. Hayvan ses yapmıyor. Hatta buraya bir çocuk mu düştü diye baktım ve köpek olduğunu fark ettim. Hatta buraya bir kalas koydum ancak köpek bulunduğu yerden çıkmıyor. Kasaba gidip et filan aldım ama yinede köpeği bulunduğu yerden çıkartamadım. Öylede olunca itfaiyeye haber verdim” dedi.

  İtfaiye ekiplerinin olay yerine gelmesiyle bir itfaiye eri bodrum katına inerek inşaatın bodrum katından köpeği çıkardı.

  Mahsur kaldığı yerden çıkartılan köpek bir süre hareketsiz halde bekledi. Köpek kendine geldikten sonra olay yerinden uzaklaştı. Köpek bir süre gittikten sonra durup arkasına dönerek sanki kendisini kurtaranlara teşekkür eder gibi bakıp uzaklaştı.

  EROL KARAOĞLAN
  ADANA
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 44 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.431 gösterim
 • Viral Puan: 56,43

İlgili Haberler