2.723 gösterim
93,90 viral puan

Çaykur Rizespor’da sakatlıklar can sıkıyor!

Çaykur Rizespor’da sakatlıkların çokluğu zorlu Fenerbahçe maçı öncesi teknik direktör Mehmet Özdilek’i zora soktu. !
ihabotihabot 05.11.2014 saat 12:00
 1. Çaykur Rizespor teknik direktörü Mehmet Özdilek, haftalık basın toplantısını Mehmet Cengiz Tesislerinde yaptı. Takımda sakat sayısının çok olmasından ötürü zorlu Fenerbahçe maçı öncesi sıkıntılı olduklarını söyleyen Çaykur Rizespor teknik direktörü Mehmet Ödilek “Bu hafta itibari ile Ali Adnan cezalı olduğu için Fenerbahçe maçında sahada olmayacak. Liban Abdi ve Ümit bir ay aradan sonra takımla çalışmalara başladı. Deniz’in beliyle ilgili sorunu vardı geçen hata kadromuzda yer almadı. Şimdi hafif hafif bizimle çalışmalara başlayacak. Holosko İstanbul’da yoğun bir tedavi ardından bizimle bugün yeniden antrenmana çıkacak. Hafta sonu sahada yer alacağını düşünüyoruz. Sercan arka adalesinde yırtık var, iki üç hafta bizimle olamayacak. Kağan İstanbul’da tedavisi sürüyor, birkaç hafta daha bizimle olamayacak. Son oynanan Kayseri Erciyes maçında elinde kırık oluşan Giray’ı takip ediyoruz elinde şişlik var. Önümüzde ki üç günde onu da Fener maçında sahada görmek istiyoruz. 8 oyuncudan Holosko ve Giray inşallah bu hafta bizimle olacak. Kadromuz çok ta geniş değil. Bu sakatlıkların çokluğu bizi kadro kurmakta zorluyor” diye konuştu.

  “HAFTALARDIR KAYBETMİYORUZ”

  Geçen hafta Erciyes maçında her şeye rağmen bir puan kazandıklarını ifade eden Özdilek, “Son dakikalarda yediğimiz golle üç puanı kaybetmemiz üzücüydü. Sahadaki mücadelemiz iştahımız her hafta yükseliyor. Fener maçında insanların yapamaz dediklerini yapmamız bizi mutlu eder. Bizim o potansiyelimiz, özgüvenimiz var. Puan ve puanlar için deplasmanda gideceğiz. Çekinmeden mücadele edip kazanıp dönmek istiyoruz. Kolayı seçmeyeceğiz. Kaybetmekten korkmayacağız. Haftalardır içerde dışarıda kaybetmiyoruz. Maçın içinde olma ve maçı bırakmamak son dört maçta bizi yukarılara taşıdı. Fenerbahçe’nin evinde nasıl oynadığını biliyoruz. Biz rakibin eksiklerini de biliyoruz. Bunu net söylüyorum ekibimizin enerjisini arzusunu biliyorum. Çekinmeden giderek başarılı olacağız” şeklinde konuştu.

  “RAKİP İÇİN KOLAY BİR MAÇ OLMAYACAK”

  Rakipte Caner ve Emre’nin cezalı olmasının kendileri için avantaj olacağını belirten Özdilek, “Kendi oyun stratejisini kendimize göre belirleyeceğiz. Rakibi iyi analiz ederek ona göre önlemlerimizi alarak karşısına çıkacağız. Rakip için kolay bir maç olamayacak. Ben bunları inanarak söylüyorum. Umut ederim ki söylemlerle eylemler birbirini destekler. Bütün çalışmalarımız bunun için devam ediyoruz. Yarından itibaren son antrenmanımızı yapıp İstanbul’a gideceğiz” ifadelerini kullandı.

  Lualua ile gelen bir soruya ise Özdilek şunları söyledi;
  “Lualua bir süre özel hoca ile çalıştı. Ardından U21 takımı ile çalışmasını istedik henüz çalışmaya başlayamadı. Özel işleri vardı ailesinden vefat eden vardı. Onun için ülkesine gidip geldi. Çalışmalarını göremedik o yüzden sağlıklı karar veremiyoruz. Kendisinden çalışma adına bir reaksiyon göremedik.”
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 29 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.686 gösterim
 • Viral Puan: 93,90
şu an popüler
 • Reklamı Atla