• Alaattin Çakıcı'dan Erdoğan'a çağrı

  Kırıkkale T tipi cezaevinde yatmakta olan Alaattin Çakıcı önemli açıklamalarda bulundu.

  İşe o Açıklama;

  SAYIN CUMHURBAŞKANI MAKAMLIĞINA VE KAMUOYUNA SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

  1300 fetöcü mahkumun yattığı cezaevinde ilk geldiğim gece odama geçtikten sonra 1. Müdür şöförü ve 2 ispiyoncusu bana "abi sen Fetöcümüsün bizim için çok önemlidir" diyince çıldırdım.

  Şimdi size birisi Fetöcü derse siz ne anlarsınız. Yani demek istiyor ki; Vatan hainimisin, değilmisin? siz bu cümleyi kabul edermisiniz? 8 Ağustos'ta yazdığım sosyal medyada yayınlanan hepsi doğrudur. 1. Müdür 2. Müdürden koridordaki baş memurlukta oturuyorlardı, kamera kayıtlarına bakılırsa, orada olduğu bellidir.

  Hani sizin için Fetöcüler Vatan haini devletin iliklerine kadar işlemişti. Eğer Fetöcüler Vatan haini ise ve benim için onlar vatan haini, Vatan hainine beyefendi demek şerefsizliktir. O mektupta bahsetmiştim burada bazı görevliler Fetöcülere bey diye hitap ediyor, adli mahkumada hakaret ediyor. 57 gün bazı suçları adalet bakanlığı ile cumhuriyet başsavcılığına bildirmemek suçu gizlemektir. Ve yasaları ihlal etmektir. Ceza infaz kurumunda, kurum personelleri tarafından tanzim edilen 09.08.2017 tarihi tutanak hükümlü Alaattin Çakıcı hakkında disiplin soruşturması başlamıştır, neden bunu o gece ve daha sonra hakkımda disiplin soruşturması olmadı. Evet olayı kapatmak için suçlarını örtmek için sakladılar. Ben basına açıkladıktan sonra böyle bir tutanak tutuyorlar onuda ekliyorum. Onlara değil cumhuriyet başsavcılığı ve adalet bakanlığından gönderilen iki yetkiliye veririm kendileri böyle ifade tutanağı alırlarsa, suçlarını örterler.

  Bu olay 2010 Türkçe olimpiyatlarında Fetullah Gülen'e methiyelere dizen o methiyelerde Fetullah Gülen dünyanın en büyük islam alimidir, ve o bizim güneşimizdir diyen Yozgatlı Bekir Bozdağ'ın bakanlığı döneminde olmuştur. Lütfen hakaret ediyorum anlamında algılanmasın, ben demiyorum bütün Yozgat söylüyor. Bir erkeğe kız denilmez. Devletin tüm birimleri Yozgat'ta araştırma yapsınlar. Yozgat'lılar kendisine kız Bekir diyorlar.

  İnanın bu cümle benim değil. Buradaki Yozgat'lı infaz memurlarının onunla ilgili kullandığı ve Yozgat'lı tanıdıklarımın kullanmış olduğu bir söylemdir. Oğluda Fetullah Gülenin okullarında bir müddet okumuştur. Şuan avukattır. Sizin dile getiripte davutoğlu ve yol arkadaşları iken düşüncelerinizi ile getiriyorum. Seçimlere kadar devletin içindeki Fetöcü olupta şimdi Fetöye hakaret eden gizli Fetöcüler yavaş yavaş dökülecektir. Bir ülkede adalet yıkılırsa devlet yıkılır.

  Fötücülerle ilgili bir yetkiliye sordum, devlet içindeki Fetönün kaçı temizlendi? En fazla yüzde kırkı dedi. Bazı cezaevlerinin üzerinde güvenlik amaçlı uçaksavarları devlet koydurmuş. Akıl en ufak ayrıntıyı gözden kaçırmamaktadır. Eğer hala devletin kurumlarında yüzde 60 Fetöcü temizlenmemiş ise her cezaevi kurumunda bulunan yetkililerin dış güvenlik ile ilgili tüm görevlerde tünel kazılabilir ihtimalini asla unutmasınlar. F ve T tipi ceza evleri şehir dışlarında olduğu için kaçırılma imkanı ve başarılı olmaları iyi bir çalışma ile mümkün olabilir 10 kişinin kaçması ile 1000 kişinin kaçması değişmiyor.

  Böyle bir olay gerçekleşirse onların çıkışındaki batılı güçle Fetö denen o iblis hala güçlerini devam ettirdiğini dünya medyasında yayinlatarak verebileceği en büyük mesajdır.

  Şahzınıza ve kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

  Not: Arkalı önlü infaz kurumu ile ilgili savunmamı gönderiyorum UYAP kayıtlı bakanlık mührü nüshasını birlikte cumhuriyet baş savcılığına şikayet dilekçem ile gönderiyorum.
  Aziz Türk milletine saygılarımla arz ederim.
  Alaattin ÇakıcıEdit11.08.2017 18:24 gundem4141

 • Bursa Büyükşehir Belediyesi 'Sokak Oyunları'nı Yaşatmaya Devam Ediyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘Sokak Oyunları Şenliği’, bu yıl 11. kez gerçekleştirildi.Edit26.04.2017 11:24 SelimCan

 • Yozgat FM'in Sihirli Mikrofona Aday Olması Sosyal Medyada Yankı Uyandırdı

  Fatih Belediyesi ve Belediye Başkanı Mustafa Demir'in destekleriyle bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Sihirli Mikrofon ödüllerine Yozgat bombası düştü.Edit28.01.2017 17:15 SelimCan

 • Zonguldak’ta Doğaya 1500 Keklik Salındı

  Orman ve Su İşleri 10'uncu Bölge Müdürlüğü Zonguldak Şubesi'nce, Yozgat Üretim İstasyonu’ndan getirilen bin 500 keklik ilçeye bağlı Dirgine mevkiinde doğaya bırakıldı.Edit27.07.2016 14:15 CanOlgan

 • Cuma Gününe Kadar Kuvvetli Yağış Var

  Doğu bölgelerde hafta içi boyunca yağış görüleceği, batı bölgelerde ise yağışların Çarşamba gününden itibaren etkili olacağı tahmin ediliyor. Cuma günü tüm yurtta yağış var.Edit23.05.2016 09:43 CanOlgan