haberself
Puanı : 174593.33
Haberself Viral Haberin Merkezi.

Hakkında

Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi.
 • Bursa´dan Dünyaya ´Barış´ Mesajları

  Gelenekselleşen festival nedeniyle Makedonya,Sırbistan,Bosna Hersek,Kosova,Karadağ, Arnavutluk, Bulgaristan ve Kıbrıs’tan gelen halk oyunları ekiplerinin temsilcileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret etti. `Ankara` Yolu’ndaki başkanlık binasında gerçekleşen buluşmada dansçılar, Balkan ülkelerine verdiği destek ve düzenlenen organizasyon nedeniyle Başkan Altepe’ye teşekkür etti.

  08.09.2017 15:34
 • Bursa'da Çeşme Suyunun Güvenle İçileceğine Dair 4 Açıklayıcı Madde

  Bursa’da çeşmeden akan suyun güvenle içilebilir olduğu hakkında son yirmi günde 202 ayrı su numunesi toplanıldı. Bu numunelerin tamamında mikrobiyolojik kontroller yapıldı, 139 numunede de kimyasal parametreler tahlil edildi. Çeşmeden akan suyun gönül rahatlığıyla içilebildiği gerçeğinin Kimya Mühendisleri Odası Bursa Şubesi’nce bir kez daha tescillendi.

  28.08.2017 16:50
 • Türkiye'nin Akıllı Klavye Uygulaması Tambu

  Türk Telekomun yeni mobil uygulaması olarak piyasaya sürdüğü Tambu (iOS, Android), “Türkiye’nin yeni klavyesi” sloganıyla uygulama marketlerindeki yerini aldı.Türkçe konuşan tüm akıllı `telefon` sahiplerine ulaşmayı hedefliyor.

  25.08.2017 13:29
 • Srebrenica Soykırımı 22. Yılında da Bursa'da Unutulmadı!

  Srebrenica soykırımının 22. yıldönümünde, `Bursa` Büyükşehir Belediyesi’nin de katkılarıyla gerçekleşen ‘Marş Mira Barış Yürüyüşü’nü konu alan ‘Soykırımın 22. Yılında Srebrenica’ adlı `fotoğraf` sergisi, `Bursa` Kent Müzesi’nde izlenime sunuldu.

  25.08.2017 09:51
 • Türkiye'nin Yeni Uzay Merkezi Bursa'da Açıldı

  `Bursa` `Ticaret` ve Sanayi Odası'nın Gökmen Projesi kapsamında Avrupa'nın en iyi dünyada ise ilk 5 `uzay` ve havacılık merkezinden birisi olacak Gökmen `Uzay` Havacılık ve `Eğitim` Merkezi'nin (GUHEM) temeli Başbakan Yardımcısı Fikri Işık'ın da katıldığı törenle atıldı. 13 bin metrekarelik alanda dikkat çeken bir mimariye sahip olacak GUHEM, Türkiye'nin `uzay` temalı ilk `eğitim` merkezi olacak.

  23.08.2017 11:15
 • 4 Maddeyle Neşeye Engel Olmayan Şehir Bursa

  Bursa’da yaşayan engelli vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen programlarda hem denizin hem de doğanın tadını çıkardı. Bir gün mavi tur ile Bursa’da denizi keşfeden engelli vatandaşlar, bir başka programda ise piknik keyfi yaşadı.

  21.08.2017 15:15
 • Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden Su Şişeleme Tesisi

  `Bursa` Büyükşehir Belediyesi tarafından Uludağ’dan gelen pınar sularının kent ekonomisine kazandırılması hedefiyle Kestel’in Gözede mevkiinde Mart ayında temeli atılan Su Şişeleme Fabrikası’nda makinelerin montajı büyük ölçüde tamamlandı.

  16.08.2017 12:37
 • Türkiye'nin Yüzde 100 Yerli İlk Rüzgar Gülleri

  Büyükşehir Belediyesi’nin isteğiyle Türk Northel firması tarafından özel olarak üretilen Türkiye’nin yüzde 100 yerli ilk rüzgar gülleri, Mudanya’nın Aydınpınar bölgesinde kurulan santrale monte edildi.

  14.08.2017 17:08
 • 5 Maddeyle Bursa'da Başlayan Marmara Afet Yönetim Merkezi Faaliyetleri

  `Bursa` Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla, 17 Ağustos 1999 Marmara depreminin 18. yıldönümünde, İHH İnsani Yardım Vakfı’nca Bursa’ya kazandırılan Marmara Afet Yönetim Merkezi, faaliyetine dualarla başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Marmara Afet Yönetim Merkezi’nin her türlü müdahalenin hızlı ve `etkin` yapılabilecek donanımla hazırlandığını söyledi.

  11.08.2017 15:58
 • 3 maddeyle Bursa’dan Sabiha Gökçen’e Başlayan Seferle Alakalı Bilgiler

  `Bursa` Büyükşehir Belediyesi `Ulaşım` Şirketi (BURULAŞ), `Bursa` Şehirlerarası `Otobüs` Terminali İle Sabiha Gökçen Havaalanı arasında `otobüs` seferlerini 10 Ağustos Perşembe Günü başlatıyor.

  25.07.2017 17:09
 • Sayfa :

  Hakkında

  Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi.